fbpx

Optiqo süsteem

Tutvustav video




Optiqo süsteemilahendused koosnevad 7 põhikomponendist:

  • QR kood – kliendi tagasiside saamiseks genereeritakse kood süsteemist vastavalt ruumile, tagasiside tuleb reaalajas konkreetse ruumi kohta. Tagasiside vorm luuakse Optiqo süsteemis vastavalt kliendi soovile.
  • Optiqo INSTA – kvaliteedihindamine (INSTA, Hügieen, Üldine) teostamiseks. Süsteemis on võimalik välistada hindamisest ruume, korruseid, hooneid ja seadistada ajalisi välistamisi puhkuste ning remondi perioodiks.
  • Optiqo Check – suhtlustööriist võimaldab informeerida ja jagada igapäevaseid ülesandeid töötajatele Optiqo NFC-lahenduse kaudu. Näiteks saab töötajaid reaalajas informeerida ja suunata probleemseid ruume puhastama (nt tualetid, koosolekuruumid, kööginurgad; prügikasti tühjendus vms). Juurde saab lisada turvaseadmete kontrolli registreerimise.
  • QlvrBox – külastajate seire loendatakse infrapunakiirega ja mobiilivõrgus edastatakse andmed liikumise kohta ruumis. Kuvab ekraanil viimast toimunud koristuse kuupäeva ja kellaaega ning lisaks kolme viimast koristamise aega.
  • NFC-kiip – valideerimislahendus, mis registreerib töötaja saabumise ja lahkumise ruumist ning valideerimisel ilmuvad elektroonilised teatised töötajale mobiiltelefoni konkreetse NFC-tahvli juures.
  • Dashboard Display – külastatavuse ja puhastamise reaalajas andmete ülevaatlik visualiseerimine: ruumi, kellaaja, kuupäeva, nädala ja kuude kaupa tarkvara tellijale.
  • Andurid – mahuandurid prügikastidele, paberihoidikutele, temperatuuri ja õhu kvaliteedi mõõtmiseks.

Teenusepõhine maatriks


Optiqo tarkvara maatrikstabel

Optiqo süsteemi paigaldamine ja kasutamine on kerge ja lihtne – süsteem ei vaja juhtmeid ega WiFi-ühendust. Kogu riistvara on kombineeritud AI, IoT, QR-koodi ja NFC kaardi ning mobiilirakendustega, mida saab kohandada vastavalt vajadustele.

Artiklid

Vaata kõiki

Puhastuseksperdil täitus veerandsada!

Tervitame ja täname kõiki endiseid ja praeguseid kolleege, kliente ja koostööpartnereid. Üheskoos on olnud tore ja õpetlik maailma puhtamaks muuta!

Loe edasi

Teadlik tegutsemine lutikatega

Viimastel nädalatel on meediasse jõudnud muret tekitavad teated Prantsusmaal valitsevast olukorrast seoses lutikatega. Tegemist on pandeemialaadse olukorraga, kus lutikad on vallutanud inimeste elamised, ühistranspordi jne. Ametliku statistika järgi on Prantsusmaal juba varasemalt kulunud lutika tõrjele aastas umbes 230 milj eurot. Kuidas valmis olla meil Eestis? 

Loe edasi

Projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” vahekohtumine Budapestis

Kas sina tead, kuidas ergonoomiliselt põrandat või lauda puhastada? Oleme hetkel rahvusvahelise Erasmuse projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” raames välja töötamas õppevideoid 20 koristustegevuse ergonoomia õpetamiseks. Selle raames kohtusime 25.09 – 27.09 projektipartneritega Budapestis. Kohtumise eesmärk oli arutleda ja füüsiliselt ette näidata erinevate riikide koristusergonoomia tegevusi. Saime üksteiselt palju õppida, sest riigiti on nii koristuse kui ka ergonoomia põhimõtted erinevad.

Loe edasi

Objekti koristustulemuse eeldus puhtusele vs tegelikkus

Kuidas teame, kas oleme koristusega rahul? Selleks vajame tagasisidet ja ühtset arusaama sellest, mis on puhas ja milline mustus peab olema eemaldatud, et saaks öelda, et töö on hästi tehtud. Sageli ringleb koristuses vaid negatiivne tagasiside – kui midagi ei ole nii nagu peab, siis info liigub ja hakatakse probleemiga tegelema. Kui kõik on hästi, siis see on justkui normaalne ja sellest ei ole vaja rääkida. Motiveeritud tööks vajab inimene kindlasti positiivset tagasisidet, seda ka koristuses.

Loe edasi