fbpx

Optiqo süsteem

Tutvustav video
Optiqo süsteemilahendused koosnevad 7 põhikomponendist:

  • QR kood – kliendi tagasiside saamiseks genereeritakse kood süsteemist vastavalt ruumile, tagasiside tuleb reaalajas konkreetse ruumi kohta. Tagasiside vorm luuakse Optiqo süsteemis vastavalt kliendi soovile.
  • Optiqo INSTA – kvaliteedikontrollide (INSTA, Hügieen, Üldine) teostamiseks. Süsteemis on võimalik välistada kontrollist ruume, korruseid, hooneid ja seadistada ajalisi välistamisi puhkuste ning remondi perioodiks.
  • Optiqo Check – suhtlustööriist võimaldab informeerida ja jagada igapäevaseid ülesandeid töötajatele Optiqo NFC-lahenduse kaudu. Näiteks saab töötajaid reaalajas informeerida ja suunata probleemseid ruume puhastama (nt tualetid, koosolekuruumid, kööginurgad; prügikasti tühjendus vms). Juurde saab lisada turvaseadmete kontrolli registreerimise.
  • QlvrBox – külastajate seire loendatakse infrapunakiirega ja mobiilivõrgus edastatakse andmed liikumise kohta ruumis. Kuvab ekraanil viimast toimunud koristuse kuupäeva ja kellaaega ning lisaks kolme viimast koristamise aega.
  • NFC-kiip – valideerimislahendus, mis registreerib töötaja saabumise ja lahkumise ruumist ning valideerimisel ilmuvad elektroonilised teatised töötajale mobiiltelefoni konkreetse NFC-tahvli juures.
  • Dashboard Display – külastatavuse ja puhastamise reaalajas andmete ülevaatlik visualiseerimine: ruumi, kellaaja, kuupäeva, nädala ja kuude kaupa tarkvara tellijale.
  • Andurid – mahuandurid prügikastidele, paberihoidikutele, temperatuuri ja õhu kvaliteedi mõõtmiseks.

Teenusepõhine maatriks

Optiqo tarkvara maatrikslahendused

Optiqo süsteemi paigaldamine ja kasutamine on kerge ja lihtne – süsteem ei vaja juhtmeid ega WiFi-ühendust. Kogu riistvara on kombineeritud AI, IoT, QR-koodi ja NFC kaardi ning mobiilirakendustega, mida saab kohandada vastavalt vajadustele.

Artiklid

Vaata kõiki

Koristusvaldkonna ametihaigused ja töösse suhtumine

Puhastusteenindajad ja puhastustööde juhid tunnevad, et nende töö on väga tähendusrikas. Küll aga kogevad nad füüsilist ja psühholoogilist stressi, mida mõjutab ka töökeskkond.

Loe edasi

10 nippi köögi puhastamiseks

Köök on kodu osa, kus pererahvas veedab tavaliselt palju aega. Söögivalmistamisega kaasneb ka paratamatult palju mustust- eeskätt rasvane mustus, kuid tekib ka tolm, maha kukkunud puru, söögijäätmed ning lisaks veel kraanikausis sete ja märg mustus. Seega köögis on palju erinevat liiki mustust, mis meid kimbutab. Samas on köögi puhtus oluline, kuna tegemist on toiduainetega kokku puutuvate pindadega.

Loe edasi

Kui palju aega kulub keskeltläbi kodu koristamisele?

Aeg on korvamatu ressurss. Igapäeva elus kuuleme ikka ja jälle inimesi kurtmas, et ei ole aega ja elutempo on liiga kiire. Ööpäevas on 24 tundi. See, milline väärtus sellel ajal on ja kui nauditavalt seda veedame, sõltub iga inimese enda otsusest.

Loe edasi

Kuluefektiivne vajaduspõhine koristus – projekti kokkuvõte

31.oktoobril lõppes 3-aastane Erasmus+ projekt „Cost Effective, Need Based Cleaning – INSTA800“. Projekt tõi kokku INSTA800 seitsme kasutajariigi tõelised spetsialistid. Aastate jooksul jagasime omavahel kogemusi, õppisime üksteiselt, kuid lõime ka palju uut materjali, mis aitab puhastusvaldkonnas vajaduspõhist koristust kuluefektiivselt korraldada ja mis aitab parandada puhastusteenindaja tööefektiivsust.

Loe edasi