fbpx

Optiqo süsteem

Tutvustav video
Optiqo süsteemilahendused koosnevad 7 põhikomponendist:

  • QR kood – kliendi tagasiside saamiseks genereeritakse kood süsteemist vastavalt ruumile, tagasiside tuleb reaalajas konkreetse ruumi kohta. Tagasiside vorm luuakse Optiqo süsteemis vastavalt kliendi soovile.
  • Optiqo INSTA – kvaliteedihindamine (INSTA, Hügieen, Üldine) teostamiseks. Süsteemis on võimalik välistada hindamisest ruume, korruseid, hooneid ja seadistada ajalisi välistamisi puhkuste ning remondi perioodiks.
  • Optiqo Check – suhtlustööriist võimaldab informeerida ja jagada igapäevaseid ülesandeid töötajatele Optiqo NFC-lahenduse kaudu. Näiteks saab töötajaid reaalajas informeerida ja suunata probleemseid ruume puhastama (nt tualetid, koosolekuruumid, kööginurgad; prügikasti tühjendus vms). Juurde saab lisada turvaseadmete kontrolli registreerimise.
  • QlvrBox – külastajate seire loendatakse infrapunakiirega ja mobiilivõrgus edastatakse andmed liikumise kohta ruumis. Kuvab ekraanil viimast toimunud koristuse kuupäeva ja kellaaega ning lisaks kolme viimast koristamise aega.
  • NFC-kiip – valideerimislahendus, mis registreerib töötaja saabumise ja lahkumise ruumist ning valideerimisel ilmuvad elektroonilised teatised töötajale mobiiltelefoni konkreetse NFC-tahvli juures.
  • Dashboard Display – külastatavuse ja puhastamise reaalajas andmete ülevaatlik visualiseerimine: ruumi, kellaaja, kuupäeva, nädala ja kuude kaupa tarkvara tellijale.
  • Andurid – mahuandurid prügikastidele, paberihoidikutele, temperatuuri ja õhu kvaliteedi mõõtmiseks.

Teenusepõhine maatriks


Optiqo tarkvara maatrikstabel

Optiqo süsteemi paigaldamine ja kasutamine on kerge ja lihtne – süsteem ei vaja juhtmeid ega WiFi-ühendust. Kogu riistvara on kombineeritud AI, IoT, QR-koodi ja NFC kaardi ning mobiilirakendustega, mida saab kohandada vastavalt vajadustele.

Artiklid

Vaata kõiki

Haigla koristuse head praktikad Skandinaavias

4-9. septembril 2023 toimus haigla koristuse koolitus Rootsi koolitaja Karin Perling juhtimisel, lisaks oli koolitusele kutsutud Erasmus+ konsortsiumi õpirände toel Soome spetsialist Tarja Valkosalo. Tarja täiendas Soome kogemustega Rootsi lektorit.

Loe edasi

Texases läbiviidud uuringus leiti, et isegi pärast rutiinset desinfitseerimist võib haigla pindadel leiduda kahjulikke mikroobe

Uuring viidi läbi vahemikus juuni-juuli 2022 ning selle raames kogusid teadlased 400-lt pinnalt proove Kesk-Texase veteranide tervishoiu asutustes (Central Texas Veterans Healthcare System).

Loe edasi

Puhastuseksperdil täitus veerandsada!

Tervitame ja täname kõiki endiseid ja praeguseid kolleege, kliente ja koostööpartnereid. Üheskoos on olnud tore ja õpetlik maailma puhtamaks muuta!

Loe edasi

Teadlik tegutsemine lutikatega

Viimastel nädalatel on meediasse jõudnud muret tekitavad teated Prantsusmaal valitsevast olukorrast seoses lutikatega. Tegemist on pandeemialaadse olukorraga, kus lutikad on vallutanud inimeste elamised, ühistranspordi jne. Ametliku statistika järgi on Prantsusmaal juba varasemalt kulunud lutika tõrjele aastas umbes 230 milj eurot. Kuidas valmis olla meil Eestis? 

Loe edasi