fbpx

Mikrobioloogia põhitõed

Koolitusel “mikrobiloogia põhitõed” selgitab PhD Tuula Suontamo (soome keeles, tõlge eesti keelde Helge Alt) mikroorganisme puudutavaid põhitõdesid desinfitseerimise vaatenurgast. Koolituse pikkus 3 h.

39,00 

Kategooria:

Koolitusel mikrobiloogia põhitõed selgitab PhD Tuula Suontamo (soome keeles, tõlge eesti keelde Helge Alt) mikroorganisme puudutavaid põhitõdesid desinfitseerimise vaatenurgast. Käsitletakse mikroorganismide hävitamist biotsiididega, kuid ka muudel meetoditel. Koolituse pikkus 3 h.

Veebikoolitus tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 3 kuud (90 päeva).

Lektorist:

Tuula Suontamol on pikaajaline kogemus pindade puhastamisega seotud uuringute läbiviimisel ja uurimustulemuste praktikasse rakendamisel. Tuula on Jyväskylä Ülikooli keemia doktor ja on aastakümneid koolitanud puhastusvaldkonna spetsialiste ja koristustöödejuhte. Lisaks laboratoorsetele uuringutele, on Tuula tugevuseks praktiliste koristusalaste katsete, pindade puhtuse mõõdistamiste ja puhastustehnoloogiliste uuringute läbi viimine.

 

Käsitlevad teemad

  • Mikroobid ja nende hävitamine
  • Patogeensed mikroorganismid
  • Desinfitseerimise ja steriliseerimise meetodid
  • Desinfitseerivad ained puhastamisel
  • Resistentsus
  • Vesinikperoksiidi auruga desinfitseerimine
  • UVC valgusega desinfitseerimine
  • Hallitused

Artiklid

Vaata kõiki

Kogemusi hankimas üheks maailma puhtaimaks lennujaamaks kuulutatud Seattle lennujaamas

Helge Alt külastas 12.oktoobril 2022 reisil olles Seattle lennujaama, kus on kasutusel meie hea koostööpartneri Optiqo elektroonsed koristuse seiresüsteemid. Kasutatakse QlvrBoxe klientide külastatavuse jälgimiseks ning sama süsteem võimaldab registreerida tööaega vaid kiipkaardiga. Koos Qlverboxiga on QR-koodiga ka klientide tagasiside küsitlus. Tagasisidet võib anda erinevate teemade kohta eraldi. Näiteks kui ei olda rahul puhtusega või on hoopis WC-poti kaas katki. Tagasiside jõuab automaatselt kokkulepitud inimeseni, kes saab asuda tegelema vastava probleemi kõrvaldamisega.

Loe edasi

Intervjuu Aasta koolitaja 2022 Helgega

Otsustasime teha intervjuu Aasta koolitaja 2022 Helge Aldiga, et rääkida täpsemalt koolitamisest ja koolitajaks olemisest.

Loe edasi

Kuluefektiivne vajaduspõhine puhastamine – INSTA 800 standard kliendi vaates

Puhastusekspert ja Erasmus+ koostööprojekti Cost Effective, Need Based cleaning INSTA800 partnerid kogunesid 13.-15. juuni 2022 Riias, et töötada välja efektiivsed koolitusprogrammid ja -metoodikad INSTA800 teadmistele.

Loe edasi

Mida toob kaasa see, kui puhastusteenindajal ei jätku lappe?

Oleme viimasel ajal korraldanud mitmeid huvitavaid koristustööde auditeid, leidmaks potentsiaali koristuse efektiivsuse tõstmiseks.

Loe edasi