fbpx

Kodukoristuse nõuanded

Veebikoolitus “Kodukoristuse nõuanded” on mõeldud inimestele, kes soovivad oma kodus luua puhtamat keskkonda. Koolitusel tutvustatakse, kuidas luua kodus puhtamat ja tervislikumat keskkonda nii, et koristuseks kuluks vähe aega, kasutatakse tõhusaid koristustarvikuid ja teadlikke töövõtteid ning puhas tulemus püsiks võimalikult kaua.

Veebikoolitus toimub 13. detsembril kell 18:00-20:00.

Osalejatele saadetakse eraldi Teamsi link.

25,00 

Kategooria:

Veebikoolitusel käsitletakse järgmiseid teemasid:

  • Kui teadlik koristaja oled Sina?
  • Millised on enam levinud koristusvead?
  • Kui sageli peaks koristama?
  • Milline mustus on tervisele ohtlik?
  • Milliseid pindasid ja ruume kuidas ja kui sageli koristada?
  • Millised koristustarvikud ja -ained on kodukoristuses vajalikud?
  • Millised nipid aitavad mustust kergelt eemaldada?

Koolitust viib läbi Aasta Koolitaja 2022 Helge Alt.

Loobumistingimused

Kirjalikul loobumisel (e-mail) vähemalt 3 tööpäeva enne koolitust tagastatakse 50% osalustasust. Koolitusele mitteilmumisel või hilisemal teatamisel osalustasu ei tagastata.

Artiklid

Vaata kõiki

Kogemusi hankimas üheks maailma puhtaimaks lennujaamaks kuulutatud Seattle lennujaamas

Helge Alt külastas 12.oktoobril 2022 reisil olles Seattle lennujaama, kus on kasutusel meie hea koostööpartneri Optiqo elektroonsed koristuse seiresüsteemid. Kasutatakse QlvrBoxe klientide külastatavuse jälgimiseks ning sama süsteem võimaldab registreerida tööaega vaid kiipkaardiga. Koos Qlverboxiga on QR-koodiga ka klientide tagasiside küsitlus. Tagasisidet võib anda erinevate teemade kohta eraldi. Näiteks kui ei olda rahul puhtusega või on hoopis WC-poti kaas katki. Tagasiside jõuab automaatselt kokkulepitud inimeseni, kes saab asuda tegelema vastava probleemi kõrvaldamisega.

Loe edasi

Intervjuu Aasta koolitaja 2022 Helgega

Otsustasime teha intervjuu Aasta koolitaja 2022 Helge Aldiga, et rääkida täpsemalt koolitamisest ja koolitajaks olemisest.

Loe edasi

Kuluefektiivne vajaduspõhine puhastamine – INSTA 800 standard kliendi vaates

Puhastusekspert ja Erasmus+ koostööprojekti Cost Effective, Need Based cleaning INSTA800 partnerid kogunesid 13.-15. juuni 2022 Riias, et töötada välja efektiivsed koolitusprogrammid ja -metoodikad INSTA800 teadmistele.

Loe edasi

Mida toob kaasa see, kui puhastusteenindajal ei jätku lappe?

Oleme viimasel ajal korraldanud mitmeid huvitavaid koristustööde auditeid, leidmaks potentsiaali koristuse efektiivsuse tõstmiseks.

Loe edasi