fbpx

Kodukoristuse pakett – Mööbli- ja puutepinnad

Koristuspakett sisaldab õppevideoid ja tarvikuid. Saadud teadmiste ja tarvikutega oskad puhastada erinevat liiki mööbli- ja puutepindasid ning säästad oma tervist, sest mikrokiudtekstiil eemaldab kuni 99% baktereid ja niisutuspudeli kasutamine on tervist säästvam kui pritspudeli kasutamine.

22,00 

Tutvustav video
PAKETT SISALDAB:

Ligipääs õppevideotele:

  • sissejuhatus üldpindade puhastamisesse
  • mikrokiudlapiga pühkimine ja lapi voltimine
  • klaasilapiga puhastamine
  • melamiinkäsna kasutamine
  • niisutuspudeli eelised võrreldes pritspudeliga
  • koristuslappide hooldamine

Tarvikud:

  • mikrokiudlapp 3 tk (erinevat värvi)
  • mikrokiud klaasilapp 1 tk
  • melamiinkäsn 1 tk
  • niisutuspudel 1 tk

Lisaks on alla laetavad tarvikute kasutus- ja hooldusjuhendid.

Kirjeldus

Tulemuspõhine koristamine aitab säästa nii Sinu aega kui ka närve. Professionaalsed koristustarvikud aitavad Sul mustuse ja tolmu kergema vaevaga kokku koguda ja pinnad ning siseõhk püsivad kauem puhtamad. Võid avastada, et teadlikult koristades saad kingituse – pead koristama harvem ja vähem ning mikrokiudlapiga on võimalik eemaldada suurema osa mustusest oma kodus. Lisaks on niisutuspudeli kasutamisel oluliselt suuremad eelised kui pritspudelil, sest pritspudelist jõuab osa pritsitavast ainest õhku, mida hingame osaliselt sisse ja mis osaliselt langeb uuesti pindadele hakates taas tolmu ja mustust enda külge kinnitama.

Pakett tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 3 kuud (90 päeva).

Artiklid

Vaata kõiki

6 nippi tolmust vabanemiseks

Tolmu on kõikjal, seda lihtsalt tekib. Tolm on mustus, millel võib olla meie tervisele otsene mõju. Peale tolmuallergia on sellel otsene mõju ka täiesti tervete inimeste tervisele, kuna tolmustes ruumides võib olla õhus tavapärasest rohkem hallituseoseid. Tolmu ja eoste sissehingamisel kulub organismil teatud hulk jõuvarusid nendega toimetulekuks, mille tulemusena meie immuunsus langeb. Kui sellises kurnatud olekus puutub inimene kokku mõne viirusega, siis haigestub ta suurema tõenäosusega. Sellises ruumides tunneme sageli ennast ka väsinuna.

Loe edasi

Koristusvaldkonna ametihaigused ja töösse suhtumine

Puhastusteenindajad ja puhastustööde juhid tunnevad, et nende töö on väga tähendusrikas. Küll aga kogevad nad füüsilist ja psühholoogilist stressi, mida mõjutab ka töökeskkond.

Loe edasi

10 nippi köögi puhastamiseks

Köök on kodu osa, kus pererahvas veedab tavaliselt palju aega. Söögivalmistamisega kaasneb ka paratamatult palju mustust- eeskätt rasvane mustus, kuid tekib ka tolm, maha kukkunud puru, söögijäätmed ning lisaks veel kraanikausis sete ja märg mustus. Seega köögis on palju erinevat liiki mustust, mis meid kimbutab. Samas on köögi puhtus oluline, kuna tegemist on toiduainetega kokku puutuvate pindadega.

Loe edasi

Kui palju aega kulub keskeltläbi kodu koristamisele?

Aeg on korvamatu ressurss. Igapäeva elus kuuleme ikka ja jälle inimesi kurtmas, et ei ole aega ja elutempo on liiga kiire. Ööpäevas on 24 tundi. See, milline väärtus sellel ajal on ja kui nauditavalt seda veedame, sõltub iga inimese enda otsusest.

Loe edasi