fbpx

Kodukoristuse pakett tarvikutega – Mööbli- ja puutepinnad

Koristuspakett sisaldab õppevideoid ja tarvikuid. Saadud teadmiste ja tarvikutega oskad puhastada erinevat liiki mööbli- ja puutepindasid ning selle tulemusel säästad oma tervist, sest mikrokiudtekstiil eemaldab kuni 99% baktereid ja niisutuspudeli kasutamine on tervist säästvam kui pritspudeli kasutamine.

29,00 

Tutvustav video
Osalejate senine hinnang kursuse kvaliteedile.

PAKETT SISALDAB:

Ligipääs õppevideotele:

  • sissejuhatus üldpindade puhastamisesse
  • mikrokiudlapiga pühkimine ja lapi voltimine
  • klaasilapiga puhastamine
  • melamiinkäsna kasutamine
  • niisutuspudeli eelised võrreldes pritspudeliga
  • koristuslappide hooldamine

Tarvikud:

  • mikrokiudlapp 3 tk (erinevat värvi)
  • mikrokiud klaasilapp 1 tk
  • melamiinkäsn 1 tk
  • niisutuspudel 1 tk

Lisaks on alla laetavad tarvikute kasutus- ja hooldusjuhendid.

Kirjeldus

Tulemuspõhine koristamine aitab säästa nii Sinu aega kui ka närve. Professionaalsed koristustarvikud aitavad Sul mustuse ja tolmu kergema vaevaga kokku koguda ja pinnad ning siseõhk püsivad kauem puhtamad. Võid avastada, et teadlikult koristades saad kingituse – pead koristama harvem ja vähem ning mikrokiudlapiga on võimalik eemaldada suurema osa mustusest oma kodus. Lisaks on niisutuspudeli kasutamisel oluliselt suuremad eelised kui pritspudelil, sest pritspudelist jõuab osa pritsitavast ainest õhku, mida hingame osaliselt sisse ja mis osaliselt langeb uuesti pindadele hakates taas tolmu ja mustust enda külge kinnitama.

Pakett tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 1 kuu (30 päeva).

Artiklid

Vaata kõiki

Objekti koristustulemuse eeldus puhtusele vs tegelikkus

Kuidas teame, kas oleme koristusega rahul? Selleks vajame tagasisidet ja ühtset arusaama sellest, mis on puhas ja milline mustus peab olema eemaldatud, et saaks öelda, et töö on hästi tehtud. Sageli ringleb koristuses vaid negatiivne tagasiside – kui midagi ei ole nii nagu peab, siis info liigub ja hakatakse probleemiga tegelema. Kui kõik on hästi, siis see on justkui normaalne ja sellest ei ole vaja rääkida. Motiveeritud tööks vajab inimene kindlasti positiivset tagasisidet, seda ka koristuses.

Loe edasi

3 puhastusainet, mida on kodus vaja

Suurem osa mustusest koduses keskkonnas on eemaldatav ilma aineteta. Veega niisutatud mikrokiudlapid või -mopid on oskuslikul kasutamisel väga tõhusad abimehed erinevate mustuste eemaldamisel. Kuid samas päris ilma aineteta kodus siiski hakkama ei saa.

Loe edasi

6 nippi tolmust vabanemiseks

Tolmu on kõikjal, seda lihtsalt tekib. Tolm on mustus, millel võib olla meie tervisele otsene mõju. Peale tolmuallergia on sellel otsene mõju ka täiesti tervete inimeste tervisele, kuna tolmustes ruumides võib olla õhus tavapärasest rohkem hallituseoseid. Tolmu ja eoste sissehingamisel kulub organismil teatud hulk jõuvarusid nendega toimetulekuks, mille tulemusena meie immuunsus langeb. Kui sellises kurnatud olekus puutub inimene kokku mõne viirusega, siis haigestub ta suurema tõenäosusega. Sellises ruumides tunneme sageli ennast ka väsinuna.

Loe edasi

Koristusvaldkonna ametihaigused ja töösse suhtumine

Puhastusteenindajad ja puhastustööde juhid tunnevad, et nende töö on väga tähendusrikas. Küll aga kogevad nad füüsilist ja psühholoogilist stressi, mida mõjutab ka töökeskkond.

Loe edasi