fbpx

Sauna ja pesuruumi puhastamise põhinipid

E- koolitus “Sauna ja pesuruumi puhastamise põhinipid” tutvustab vajalikke meetodeid, tarvikuid ja puhastusaineid pesuruumi puhastamiseks ning tänu saadud teadmistele saad oma vannitoa/WC/sauna kergesti särama. Koolituse pikkus 1,5 h.

25,00 

Kategooria:

Kirjeldus

Saun ja pesuruumid on hügieeniga seotud – seal peseme ja saame puhtaks. Saunas ja pesuruumides on erinevat mustust, näiteks ihurasv ja veest tulenev sete. Nende eemaldamine eeldab aga erinevate koristusainete kasutust. Must pesuruum on silmaga näha ja ninaga tunda, samas on märgades ruumides olulisel määral ka mustust, mida silmaga ei näe. Seega teadlik lähenemine aitab kerge vaevaga eemaldada nii nähtava kui ka nähtamatu mustus.

E-koolitusel: Sauna ja pesuruumide puhastamise põhinipid toome välja kõige olulisemad põhimõtted puhastamisel ning kuidas mingeid aineid ja tarvikuid kasutada. Oskuslikult koristades säästad aega (pead vähem koristama), kulutad vähem raha tarvikutele ja ainele ning tulemus püsib kauem.

Veebikoolitus tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 3 kuud (90 päeva).

Teemad:

  • Sissejuhatus koolitusse
  • Saunas ja pesuruumis leiduv mustus
  • Milliseid töövahendeid vajame?
  • Kuidas eemaldada setteid ja lüüa kraanid läikima?
  • Saunalava puhastamine
  • Kuidas saada klaaspinnad kergelt särama?
  • Koristusained vannituppa ja sauna
  • Happelise aine turvaline kasutamine
  • Pesuruum ja ebameeldiv lõhn
  • Näited (videomaterjal) erinevate objektide puhastamiseks (trapp, kraan, klaassein jne)

Artiklid

Vaata kõiki

6 nippi tolmust vabanemiseks

Tolmu on kõikjal, seda lihtsalt tekib. Tolm on mustus, millel võib olla meie tervisele otsene mõju. Peale tolmuallergia on sellel otsene mõju ka täiesti tervete inimeste tervisele, kuna tolmustes ruumides võib olla õhus tavapärasest rohkem hallituseoseid. Tolmu ja eoste sissehingamisel kulub organismil teatud hulk jõuvarusid nendega toimetulekuks, mille tulemusena meie immuunsus langeb. Kui sellises kurnatud olekus puutub inimene kokku mõne viirusega, siis haigestub ta suurema tõenäosusega. Sellises ruumides tunneme sageli ennast ka väsinuna.

Loe edasi

Koristusvaldkonna ametihaigused ja töösse suhtumine

Puhastusteenindajad ja puhastustööde juhid tunnevad, et nende töö on väga tähendusrikas. Küll aga kogevad nad füüsilist ja psühholoogilist stressi, mida mõjutab ka töökeskkond.

Loe edasi

10 nippi köögi puhastamiseks

Köök on kodu osa, kus pererahvas veedab tavaliselt palju aega. Söögivalmistamisega kaasneb ka paratamatult palju mustust- eeskätt rasvane mustus, kuid tekib ka tolm, maha kukkunud puru, söögijäätmed ning lisaks veel kraanikausis sete ja märg mustus. Seega köögis on palju erinevat liiki mustust, mis meid kimbutab. Samas on köögi puhtus oluline, kuna tegemist on toiduainetega kokku puutuvate pindadega.

Loe edasi

Kui palju aega kulub keskeltläbi kodu koristamisele?

Aeg on korvamatu ressurss. Igapäeva elus kuuleme ikka ja jälle inimesi kurtmas, et ei ole aega ja elutempo on liiga kiire. Ööpäevas on 24 tundi. See, milline väärtus sellel ajal on ja kui nauditavalt seda veedame, sõltub iga inimese enda otsusest.

Loe edasi