fbpx

Sauna ja pesuruumi puhastamise põhinipid

E- koolitus “Sauna ja pesuruumi puhastamise põhinipid” tutvustab vajalikke meetodeid, tarvikuid ja puhastusaineid pesuruumi puhastamiseks ning tänu saadud teadmistele saad oma vannitoa/WC/sauna kergesti särama. Koolituse pikkus 1,5 h.

27,00 

Kategooria:

Kirjeldus

Saun ja pesuruumid on hügieeniga seotud – seal peseme ja saame puhtaks. Saunas ja pesuruumides on erinevat mustust, näiteks ihurasv ja veest tulenev sete. Nende eemaldamine eeldab aga erinevate koristusainete kasutust. Must pesuruum on silmaga näha ja ninaga tunda, samas on märgades ruumides olulisel määral ka mustust, mida silmaga ei näe. Seega teadlik lähenemine aitab kerge vaevaga eemaldada nii nähtava kui ka nähtamatu mustus.

E-koolitusel: Sauna ja pesuruumide puhastamise põhinipid toome välja kõige olulisemad põhimõtted puhastamisel ning kuidas mingeid aineid ja tarvikuid kasutada. Oskuslikult koristades säästad aega (pead vähem koristama), kulutad vähem raha tarvikutele ja ainele ning tulemus püsib kauem.

Veebikoolitus tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 1 kuu (30 päeva).

Teemad:

  • Sissejuhatus koolitusse
  • Saunas ja pesuruumis leiduv mustus
  • Milliseid töövahendeid vajame?
  • Kuidas eemaldada setteid ja lüüa kraanid läikima?
  • Saunalava puhastamine
  • Kuidas saada klaaspinnad kergelt särama?
  • Koristusained vannituppa ja sauna
  • Happelise aine turvaline kasutamine
  • Pesuruum ja ebameeldiv lõhn
  • Näited (videomaterjal) erinevate objektide puhastamiseks (trapp, kraan, klaassein jne)

Artiklid

Vaata kõiki

Haigla koristuse head praktikad Skandinaavias

4-9. septembril 2023 toimus haigla koristuse koolitus Rootsi koolitaja Karin Perling juhtimisel, lisaks oli koolitusele kutsutud Erasmus+ konsortsiumi õpirände toel Soome spetsialist Tarja Valkosalo. Tarja täiendas Soome kogemustega Rootsi lektorit.

Loe edasi

Texases läbiviidud uuringus leiti, et isegi pärast rutiinset desinfitseerimist võib haigla pindadel leiduda kahjulikke mikroobe

Uuring viidi läbi vahemikus juuni-juuli 2022 ning selle raames kogusid teadlased 400-lt pinnalt proove Kesk-Texase veteranide tervishoiu asutustes (Central Texas Veterans Healthcare System).

Loe edasi

Puhastuseksperdil täitus veerandsada!

Tervitame ja täname kõiki endiseid ja praeguseid kolleege, kliente ja koostööpartnereid. Üheskoos on olnud tore ja õpetlik maailma puhtamaks muuta!

Loe edasi

Teadlik tegutsemine lutikatega

Viimastel nädalatel on meediasse jõudnud muret tekitavad teated Prantsusmaal valitsevast olukorrast seoses lutikatega. Tegemist on pandeemialaadse olukorraga, kus lutikad on vallutanud inimeste elamised, ühistranspordi jne. Ametliku statistika järgi on Prantsusmaal juba varasemalt kulunud lutika tõrjele aastas umbes 230 milj eurot. Kuidas valmis olla meil Eestis? 

Loe edasi