fbpx

Sauna ja pesuruumi puhastamise põhinipid

E- koolitus: Sauna ja pesuruumi puhastamise põhinipid, kus tutvustatakse vajalikke meetodeid, tarvikuid ja puhastusaineid ning tänu saadud teadmistele saad oma vannitoa kergesti särama. Koolituse pikkus 1,5 h.

20,00 

Kategooria:

Saun ja pesuruumid on hügieeniga seotud – seal peseme, saame puhtaks. Samas on need ka kohad, kust on võimalik saada erinevaid nakkuseid. Saunas ja pesuruumides on erinevat mustust, näiteks ihurasv ja veest tulenev sete. Need aga eeldavad erinevate koristusainete kasutust. Teeme selgeks, milliseid aineid erinevate mustuste puhul kuidas kasutada. Must pesuruum on silmaga näha ja ninaga tunda, samas on märgades ruumides olulisel määral ka mustust, mida silmaga ei näe. Seega teadlik lähenemine aitab kerge vaevaga eemaldada nii nähtava kui ka nähtamatu mustus.

E-koolitusel: Sauna ja pesuruumide puhastamise põhinipid toome välja kõige olulisemad põhimõtted puhastamisel ning kuidas mingeid aineid ja tarvikuid kasutada.

Veebikoolitus tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 3 kuud (90 päeva).

Käsitlevad teemad

  • Sissejuhatus koolitusse
  • Saunas ja pesuruumis leiduv mustus – kõike ju ei näe?
  • Milliseid töövahendeid vajame?
  • Kuidas eemaldada setteid ja lüüa kraanid läikima?
  • Kuidas puhastada saunalava?
  • Kuidas saada klaaspinnad kergelt särama?
  • Koristusained vannituppa ja sauna
  • Happelise aine turvaline kasutamine
  • Pesuruum ja ebameeldiv lõhn
  • Elulised näited (videomaterjal) erinevate objektide puhastamiseks (trapp, kraan, klaassein jne)

Artiklid

Vaata kõiki

Kogemusi hankimas üheks maailma puhtaimaks lennujaamaks kuulutatud Seattle lennujaamas

Helge Alt külastas 12.oktoobril 2022 reisil olles Seattle lennujaama, kus on kasutusel meie hea koostööpartneri Optiqo elektroonsed koristuse seiresüsteemid. Kasutatakse QlvrBoxe klientide külastatavuse jälgimiseks ning sama süsteem võimaldab registreerida tööaega vaid kiipkaardiga. Koos Qlverboxiga on QR-koodiga ka klientide tagasiside küsitlus. Tagasisidet võib anda erinevate teemade kohta eraldi. Näiteks kui ei olda rahul puhtusega või on hoopis WC-poti kaas katki. Tagasiside jõuab automaatselt kokkulepitud inimeseni, kes saab asuda tegelema vastava probleemi kõrvaldamisega.

Loe edasi

Intervjuu Aasta koolitaja 2022 Helgega

Otsustasime teha intervjuu Aasta koolitaja 2022 Helge Aldiga, et rääkida täpsemalt koolitamisest ja koolitajaks olemisest.

Loe edasi

Kuluefektiivne vajaduspõhine puhastamine – INSTA 800 standard kliendi vaates

Puhastusekspert ja Erasmus+ koostööprojekti Cost Effective, Need Based cleaning INSTA800 partnerid kogunesid 13.-15. juuni 2022 Riias, et töötada välja efektiivsed koolitusprogrammid ja -metoodikad INSTA800 teadmistele.

Loe edasi

Mida toob kaasa see, kui puhastusteenindajal ei jätku lappe?

Oleme viimasel ajal korraldanud mitmeid huvitavaid koristustööde auditeid, leidmaks potentsiaali koristuse efektiivsuse tõstmiseks.

Loe edasi