fbpx

Teadlikult kodu korda

E-koolitus “Teadlikult kodu korda” tutvustab vajalikke meetodeid, puhastustarvikuid ja -aineid, ning tänu saadud baasteadmistele oskad oma kodus koristada nagu tõeline proff. Koolituse pikkus 1,5 h.

25,00 

Kategooria:

Kirjeldus

Kõik me armastame puhtust, sest puhas tuba tundub kuidagi suurem ja avaram. Puhtusel on oluline roll meie heaolule ja tervisele. Samas võib kodune koristus olla ebameeldiv ja aeganõudev väljakutse. Samuti ajab segadusse pakutavate koristusainete ja tarvikute küllus ning nende reklaamid, mis pahatihti kannavad edasi ka valeinformatsiooni.

Tegelikult on lahendused lihtsad ja koduse mustuse saab eemaldada kergelt. Just seda tutvustabki e-koolitus: “Teadlikult kodu korda“, kus keskendutakse koristamises kõige olulisemale ja tutvustatakse, milliste tarvikute ja ainetega saab kodu lihtsalt ja teadlikult puhtana hoida.

Veebikoolitus tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 3 kuud (90 päeva).

Teemad:

  • Sissejuhatus koolitusse/tutvustus
  • Mustuse/puhtuse mõju meie heaolule ja tervisele
  • Millised tüüpilisi vigu tehakse koristamisel?
  • Lihtsad sammud tõhusaks puhastuseks- ahju ja vaiba puhastuse näitel
  • Millised tarvikud teevad koristamise lihtsaks? Ootamatuid ja põnevaid lahendusi
  • Milliseid puhastusaineid tegelikult koju vajame?
  • Kui niiskeks teha koristuslapp? Miks?
  • Elulised näited ja olulised nipid (videomaterjal) koristustarvikute kohta ja kuidas neid professionaalselt kasutada

Artiklid

Vaata kõiki

6 nippi tolmust vabanemiseks

Tolmu on kõikjal, seda lihtsalt tekib. Tolm on mustus, millel võib olla meie tervisele otsene mõju. Peale tolmuallergia on sellel otsene mõju ka täiesti tervete inimeste tervisele, kuna tolmustes ruumides võib olla õhus tavapärasest rohkem hallituseoseid. Tolmu ja eoste sissehingamisel kulub organismil teatud hulk jõuvarusid nendega toimetulekuks, mille tulemusena meie immuunsus langeb. Kui sellises kurnatud olekus puutub inimene kokku mõne viirusega, siis haigestub ta suurema tõenäosusega. Sellises ruumides tunneme sageli ennast ka väsinuna.

Loe edasi

Koristusvaldkonna ametihaigused ja töösse suhtumine

Puhastusteenindajad ja puhastustööde juhid tunnevad, et nende töö on väga tähendusrikas. Küll aga kogevad nad füüsilist ja psühholoogilist stressi, mida mõjutab ka töökeskkond.

Loe edasi

10 nippi köögi puhastamiseks

Köök on kodu osa, kus pererahvas veedab tavaliselt palju aega. Söögivalmistamisega kaasneb ka paratamatult palju mustust- eeskätt rasvane mustus, kuid tekib ka tolm, maha kukkunud puru, söögijäätmed ning lisaks veel kraanikausis sete ja märg mustus. Seega köögis on palju erinevat liiki mustust, mis meid kimbutab. Samas on köögi puhtus oluline, kuna tegemist on toiduainetega kokku puutuvate pindadega.

Loe edasi

Kui palju aega kulub keskeltläbi kodu koristamisele?

Aeg on korvamatu ressurss. Igapäeva elus kuuleme ikka ja jälle inimesi kurtmas, et ei ole aega ja elutempo on liiga kiire. Ööpäevas on 24 tundi. See, milline väärtus sellel ajal on ja kui nauditavalt seda veedame, sõltub iga inimese enda otsusest.

Loe edasi