fbpx

Teadlikult kodu korda

E-koolitus “Teadlikult kodu korda” tutvustab vajalikke meetodeid, puhastustarvikuid ja -aineid, ning tänu saadud baasteadmistele oskad oma kodus koristada nagu tõeline proff. Koolituse pikkus 1,5 h.

25,00 

Kategooria:

Kirjeldus

Kõik me armastame puhtust, sest puhas tuba tundub kuidagi suurem ja avaram. Puhtusel on oluline roll meie heaolule ja tervisele. Samas võib kodune koristus olla ebameeldiv ja aeganõudev väljakutse. Samuti ajab segadusse pakutavate koristusainete ja tarvikute küllus ning nende reklaamid, mis pahatihti kannavad edasi ka valeinformatsiooni.

Tegelikult on lahendused lihtsad ja koduse mustuse saab eemaldada kergelt. Just seda tutvustabki e-koolitus: “Teadlikult kodu korda“, kus keskendutakse koristamises kõige olulisemale ja tutvustatakse, milliste tarvikute ja ainetega saab kodu lihtsalt ja teadlikult puhtana hoida.

Veebikoolitus tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 1 kuu (30 päeva).

Teemad:

  • Sissejuhatus koolitusse/tutvustus
  • Mustuse/puhtuse mõju meie heaolule ja tervisele
  • Millised tüüpilisi vigu tehakse koristamisel?
  • Lihtsad sammud tõhusaks puhastuseks- ahju ja vaiba puhastuse näitel
  • Millised tarvikud teevad koristamise lihtsaks? Ootamatuid ja põnevaid lahendusi
  • Milliseid puhastusaineid tegelikult koju vajame?
  • Kui niiskeks teha koristuslapp? Miks?
  • Elulised näited ja olulised nipid (videomaterjal) koristustarvikute kohta ja kuidas neid professionaalselt kasutada

Artiklid

Vaata kõiki

Puhastuseksperdil täitus veerandsada!

Tervitame ja täname kõiki endiseid ja praeguseid kolleege, kliente ja koostööpartnereid. Üheskoos on olnud tore ja õpetlik maailma puhtamaks muuta!

Loe edasi

Teadlik tegutsemine lutikatega

Viimastel nädalatel on meediasse jõudnud muret tekitavad teated Prantsusmaal valitsevast olukorrast seoses lutikatega. Tegemist on pandeemialaadse olukorraga, kus lutikad on vallutanud inimeste elamised, ühistranspordi jne. Ametliku statistika järgi on Prantsusmaal juba varasemalt kulunud lutika tõrjele aastas umbes 230 milj eurot. Kuidas valmis olla meil Eestis? 

Loe edasi

Projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” vahekohtumine Budapestis

Kas sina tead, kuidas ergonoomiliselt põrandat või lauda puhastada? Oleme hetkel rahvusvahelise Erasmuse projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” raames välja töötamas õppevideoid 20 koristustegevuse ergonoomia õpetamiseks. Selle raames kohtusime 25.09 – 27.09 projektipartneritega Budapestis. Kohtumise eesmärk oli arutleda ja füüsiliselt ette näidata erinevate riikide koristusergonoomia tegevusi. Saime üksteiselt palju õppida, sest riigiti on nii koristuse kui ka ergonoomia põhimõtted erinevad.

Loe edasi

Objekti koristustulemuse eeldus puhtusele vs tegelikkus

Kuidas teame, kas oleme koristusega rahul? Selleks vajame tagasisidet ja ühtset arusaama sellest, mis on puhas ja milline mustus peab olema eemaldatud, et saaks öelda, et töö on hästi tehtud. Sageli ringleb koristuses vaid negatiivne tagasiside – kui midagi ei ole nii nagu peab, siis info liigub ja hakatakse probleemiga tegelema. Kui kõik on hästi, siis see on justkui normaalne ja sellest ei ole vaja rääkida. Motiveeritud tööks vajab inimene kindlasti positiivset tagasisidet, seda ka koristuses.

Loe edasi