fbpx

Teadlikult kodu korda

E-koolitus: Teadlikult kodu korda, kus tutvustatakse vajalikke meetodeid, puhastustarvikuid ja -aineid, ning tänu saadud baasteadmistele oskad oma kodus koristada nagu tõeline proff. Koolituse pikkus 1,5 h.

20,00 

Kategooria:

Kõik me armastame puhtust, puhas tuba tundub kuidagi suurem ja avaram. Puhtusel on oluline roll meie heaolule ja tervisele. Võib öelda, et iga inimene igatseb puhtuse järele. Samas võib kodune koristus olla suur ja ebameeldiv väljakutse. Samuti ajab segadusse pakutavate koristusainete ja tarvikute küllus ning siis veel reklaamid ja erinevad koduesitlused, kus näidatakse kui must on Su kodu ja mis pahatihti kannavad edasi ka valeinformatsiooni.

Tegelikult on lahendused lihtsad ja koduse mustuse saab eemaldatud kergelt, kohati mängeldes. Just seda tutvustabki e-koolitus: “Teadlikult kodu korda“, kus keskendutakse koristamises kõige olulisemale ja tutvustatakse, milliste tarvikute ja ainetega saab kodu lihtsalt ja teadlikult puhtana hoida.

Veebikoolitus tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 3 kuud (90 päeva).

Käsitlevad teemad

  • Sissejuhatus koolitusse/tutvustus
  • Mustuse/puhtuse mõju meie heaolule ja tervisele
  • Millised tüüpilisi vigu tehakse koristamisel?
  • Lihtsad sammud tõhusaks puhastuseks- ahju ja vaiba puhastuse näitel
  • Millised tarvikud teevad koristamise lihtsaks? Ootamatuid ja põnevaid lahendusi
  • Milliseid puhastusaineid tegelikult koju vajame?
  • Kui niiskeks teha koristuslapp? Miks?
  • Elulised näited ja olulised nipid (videomaterjal) koristustarvikute kohta ja kuidas neid professionaalselt kasutada

Artiklid

Vaata kõiki

Kogemusi hankimas üheks maailma puhtaimaks lennujaamaks kuulutatud Seattle lennujaamas

Helge Alt külastas 12.oktoobril 2022 reisil olles Seattle lennujaama, kus on kasutusel meie hea koostööpartneri Optiqo elektroonsed koristuse seiresüsteemid. Kasutatakse QlvrBoxe klientide külastatavuse jälgimiseks ning sama süsteem võimaldab registreerida tööaega vaid kiipkaardiga. Koos Qlverboxiga on QR-koodiga ka klientide tagasiside küsitlus. Tagasisidet võib anda erinevate teemade kohta eraldi. Näiteks kui ei olda rahul puhtusega või on hoopis WC-poti kaas katki. Tagasiside jõuab automaatselt kokkulepitud inimeseni, kes saab asuda tegelema vastava probleemi kõrvaldamisega.

Loe edasi

Intervjuu Aasta koolitaja 2022 Helgega

Otsustasime teha intervjuu Aasta koolitaja 2022 Helge Aldiga, et rääkida täpsemalt koolitamisest ja koolitajaks olemisest.

Loe edasi

Kuluefektiivne vajaduspõhine puhastamine – INSTA 800 standard kliendi vaates

Puhastusekspert ja Erasmus+ koostööprojekti Cost Effective, Need Based cleaning INSTA800 partnerid kogunesid 13.-15. juuni 2022 Riias, et töötada välja efektiivsed koolitusprogrammid ja -metoodikad INSTA800 teadmistele.

Loe edasi

Mida toob kaasa see, kui puhastusteenindajal ei jätku lappe?

Oleme viimasel ajal korraldanud mitmeid huvitavaid koristustööde auditeid, leidmaks potentsiaali koristuse efektiivsuse tõstmiseks.

Loe edasi