fbpx

5 suurimat šokki 23 aasta jooksul koolitustelt osalejatelt

30. oktoobril 2021 täitus Puhastuseksperdil 23 tegevusaastat, mille jooksul on erinevatelt koolitustelt osa võtnud pea 20 000 inimest. Koolitustelt osavõtjad on andnud tagasisidet tuhandeid kordi ja ometi on läbi aastate neis lugudes palju ühist.

Puhastusekspert on otsustanud jagada Teiega kõige rohkem korduvaid ja kõige enam inimesi šokeerinud taipamisi koolitustelt:

  1. põrandaid pestakse mustaks!
  2. koduse mustuse saab suures osas eemaldatud ilma koristuskeemiata
  3. teadlikult koristades kulub koristamisele poole vähem aega
  4. parimad lahendused on lihtsad põhitõed
  5. teadlikult puhastuslappi kasutades on lihtsal lapil tohutu võim

Koolitajale on see suurim rõõm, kui ikka ja jälle tekivad koolitustel ehmatavad taipamised, tekib uus teadlikkus, mis aitab mustust ja puhtuse loomist näha uues valguses. Teadlikkus aitab luua puhtust lihtsalt ja ökonoomselt. Teadlik koristamine on vabastav, arendav, hoiab meie füüsise ja vaimu tervena. Kuna ruumi puhtusest sõltub meie tervis ja heaolu, siis puhtas ruumis on oluliselt parem olla.

Kasulikku – https://puhastusekspert.ee/meediakajastus/opetlikud-artiklid/

 

Artiklid

Vaata kõiki

Puhastamine vähema vee ja puhastusaineta?!

29.-30.jaanuaril 2024 võõrustasime Saksamaa koristusspetsialiste Stefan Lehmanni ja Michael Difiglia ettevõttest Floorzilla, kes tutvustasid meile teemantidega rikastatud moppide ja puhastusketaste tõhusust. Koolitusel oli klass inimesi täis ning katsetati põnevusega, kas ja millist efekti uudne lahendus pakub.

Loe edasi

Koristamise digitaliseerimine

8-9.veebruaril 2024 külastasid Eestit Rootsi koristusspetsialistid Martin Älenmark ja Marcus Lindström Optiqo Sweden AB-st. Ekspertide kutsumine oli toetatud Erasmus+ konsortsiumi õpirände projekti poolt ning koolitus oli osalejatele tasuta. Õpirändeprojekt nr 2023-1-EE01-KA121-VET-000133792.

Loe edasi

Haigla koristuse head praktikad Skandinaavias

4-9. septembril 2023 toimus haigla koristuse koolitus Rootsi koolitaja Karin Perling juhtimisel, lisaks oli koolitusele kutsutud Erasmus+ konsortsiumi õpirände toel Soome spetsialist Tarja Valkosalo. Tarja täiendas Soome kogemustega Rootsi lektorit. Õpirändeprojekt nr 2023-1-EE01-KA121-VET-000133792.

Loe edasi

Texases läbiviidud uuringus leiti, et isegi pärast rutiinset desinfitseerimist võib haigla pindadel leiduda kahjulikke mikroobe

Uuring viidi läbi vahemikus juuni-juuli 2022 ning selle raames kogusid teadlased 400-lt pinnalt proove Kesk-Texase veteranide tervishoiu asutustes (Central Texas Veterans Healthcare System).

Loe edasi