fbpx

5 suurimat šokki 23 aasta jooksul koolitustelt osalejatelt

30. oktoobril 2021 täitus Puhastuseksperdil 23 tegevusaastat, mille jooksul on erinevatelt koolitustelt osa võtnud pea 20 000 inimest. Koolitustelt osavõtjad on andnud tagasisidet tuhandeid kordi ja ometi on läbi aastate neis lugudes palju ühist.

Puhastusekspert on otsustanud jagada Teiega kõige rohkem korduvaid ja kõige enam inimesi šokeerinud taipamisi koolitustelt:

  1. põrandaid pestakse mustaks!
  2. koduse mustuse saab suures osas eemaldatud ilma koristuskeemiata
  3. teadlikult koristades kulub koristamisele poole vähem aega
  4. parimad lahendused on lihtsad põhitõed
  5. teadlikult puhastuslappi kasutades on lihtsal lapil tohutu võim

Koolitajale on see suurim rõõm, kui ikka ja jälle tekivad koolitustel ehmatavad taipamised, tekib uus teadlikkus, mis aitab mustust ja puhtuse loomist näha uues valguses. Teadlikkus aitab luua puhtust lihtsalt ja ökonoomselt. Teadlik koristamine on vabastav, arendav, hoiab meie füüsise ja vaimu tervena. Kuna ruumi puhtusest sõltub meie tervis ja heaolu, siis puhtas ruumis on oluliselt parem olla.

Kasulikku – https://puhastusekspert.ee/meediakajastus/opetlikud-artiklid/

 

Artiklid

Vaata kõiki

3 puhastusainet, mida on kodus vaja

Suurem osa mustusest koduses keskkonnas on eemaldatav ilma aineteta. Veega niisutatud mikrokiudlapid või -mopid on oskuslikul kasutamisel väga tõhusad abimehed erinevate mustuste eemaldamisel. Kuid samas päris ilma aineteta siiski hakkama ei saa.

Loe edasi

6 nippi tolmust vabanemiseks

Tolmu on kõikjal, seda lihtsalt tekib. Tolm on mustus, millel võib olla meie tervisele otsene mõju. Peale tolmuallergia on sellel otsene mõju ka täiesti tervete inimeste tervisele, kuna tolmustes ruumides võib olla õhus tavapärasest rohkem hallituseoseid. Tolmu ja eoste sissehingamisel kulub organismil teatud hulk jõuvarusid nendega toimetulekuks, mille tulemusena meie immuunsus langeb. Kui sellises kurnatud olekus puutub inimene kokku mõne viirusega, siis haigestub ta suurema tõenäosusega. Sellises ruumides tunneme sageli ennast ka väsinuna.

Loe edasi

Koristusvaldkonna ametihaigused ja töösse suhtumine

Puhastusteenindajad ja puhastustööde juhid tunnevad, et nende töö on väga tähendusrikas. Küll aga kogevad nad füüsilist ja psühholoogilist stressi, mida mõjutab ka töökeskkond.

Loe edasi

10 nippi köögi puhastamiseks

Köök on kodu osa, kus pererahvas veedab tavaliselt palju aega. Söögivalmistamisega kaasneb ka paratamatult palju mustust- eeskätt rasvane mustus, kuid tekib ka tolm, maha kukkunud puru, söögijäätmed ning lisaks veel kraanikausis sete ja märg mustus. Seega köögis on palju erinevat liiki mustust, mis meid kimbutab. Samas on köögi puhtus oluline, kuna tegemist on toiduainetega kokku puutuvate pindadega.

Loe edasi