fbpx

5 suurimat šokki 23 aasta jooksul koolitustelt osalejatelt

30. oktoobril 2021 täitus Puhastuseksperdil 23 tegevusaastat, mille jooksul on erinevatelt koolitustelt osa võtnud pea 20 000 inimest. Koolitustelt osavõtjad on andnud tagasisidet tuhandeid kordi ja ometi on läbi aastate neis lugudes palju ühist.

Puhastusekspert on otsustanud jagada Teiega kõige rohkem korduvaid ja kõige enam inimesi šokeerinud taipamisi koolitustelt:

  1. põrandaid pestakse mustaks!
  2. koduse mustuse saab suures osas eemaldatud ilma koristuskeemiata
  3. teadlikult koristades kulub koristamisele poole vähem aega
  4. parimad lahendused on lihtsad põhitõed
  5. teadlikult puhastuslappi kasutades on lihtsal lapil tohutu võim

Koolitajale on see suurim rõõm, kui ikka ja jälle tekivad koolitustel ehmatavad taipamised, tekib uus teadlikkus, mis aitab mustust ja puhtuse loomist näha uues valguses. Teadlikkus aitab luua puhtust lihtsalt ja ökonoomselt. Teadlik koristamine on vabastav, arendav, hoiab meie füüsise ja vaimu tervena. Kuna ruumi puhtusest sõltub meie tervis ja heaolu, siis puhtas ruumis on oluliselt parem olla.

Kasulikku – https://puhastusekspert.ee/meediakajastus/opetlikud-artiklid/

 

Koolituskalender

Kõik koolitused

Artiklid

Vaata kõiki

Mida toob kaasa see, kui puhastusteenindajal ei jätku lappe?

Oleme viimasel ajal korraldanud mitmeid huvitavaid koristustööde auditeid, leidmaks potentsiaali koristuse efektiivsuse tõstmiseks.

Loe edasi

Mustuse ja soovitud puhtuse mõju tööajale

Puhastusekspert on kolmandat aastat Erasmus+ koostööprojekti „Cost Effective, Need Based cleaning INSTA800“ eestvedaja. Projekti eesmärgiks on seitsme INSTA800 kasutajariigi kogemuste vahetamine ning ühiselt uute materjalide koostamine, mis aitavad kaasa vajaduspõhise koristuse rakendamisele.

Loe edasi

Projekti „Kuluefektiivne vajaduspõhine koristamine – INSTA 800“ tulemuste tutvustus

Puhastusekspert on rahvusvaheline puhastusvaldkonna eestvedaja Eestis. Peame oluliseks nii teiste õpetamist ja juhendamist kui ka ise olla õppija rollis. Selleks, et koguda teadmisi ja end harida, algatas Puhastusekspert rahvusvahelise Erasmus+ projekti „Kuluefektiivne vajaduspõhine koristamine – INSTA 800“. INSTA 800 (Eestis EVS 914 Koristustööde kvaliteedi kokku leppimine ja hindamine) on ametlik standard seitsmes riigis. Selleks kaasatigi Taani, Rootsi, Soome, Norra, Islandi ja Läti partnerid, et jagada standardi kasutamise kogemusi ning sellest tulenevalt luua uued materjalid, mis ühtlustaksid standardi kasutamist. Projekti tulemusi esitlesimegi 25.mail toimunud seminaril.

Loe edasi

Uuenenud puhastusteenindaja kutsestandard

5.mail 2022 kinnitas Teeninduse Kutsenõukogu uuenenud puhastusvaldkonna kutsestandardid järgnevaks 5 aastaks. Kuni 1.märts 2023 võib vastavalt kinnitatud hindamisstandardile kutseandmist läbi viia vanadel alustel tasemeõppijatele. Hetkel ei ole kutseandmise protsessis midagi muutunud. Kevadised eksamid toimuvad tavapäraselt.

Loe edasi