fbpx

Kliendid meist

Mul oli hea meel osaleda UV-lambi kasutamise koolitusel. Tahan tänada Helget, ta tõesti suudab inspireerida inimesi, et saavutada rohkem kasuliku tulemusi. See UV-lamp on tõesti hea leid puhastusvaldkonnas, mis aitab parandada meie elukvaliteeti. Mina kindlasti hakkan rakendama uusi teadmisi UV-lambi kasutamisest erinevatel objektidel, et anda tagasisidet puhastusteenindajatele. Huvitav oli vaadata, et kuigi ma olen tõelinde pedant, kuid siiski UV-lamp paljastas kodus tõe ja pinnad on tegelikult täiesti määrdunud. Sain aru, et pean muutma oma koristusharjumusi.

Evelina SuvisteDivitiae OÜ

Puhastuseksperti koolitustel osalemine andis mulle teadmised ja oskused puhastustöödest, mille põhjal saan tase 5 puhastustööde juhina selja enesekindlalt sirgu lüüa ja öelda, et tean, mida teen. Olles rajanud ka enda puhastusteenindust pakkuva ettevõtte julgen väita, et ilma Puhastuseksperdi koolitajateta, ei oleks ma ametialaselt täna see inimene, kes minust on kujunenud. Koolitaja Helge on imetlusväärne ja suur eeskuju, kes oma inimlikkuse, avatuse, otsekohesuse ja ametialase professionaalsusega oskab õppuris tuua välja tema tugevused ja parimad jooned. Just tema oli see, kes innustas ja motiveeris mind jätkama, kui tahtsin käega lüüa. Iga kogemus on võit ning Puhastuseksperdi koolitajatel on kogemusi rohkem kui küllaga!

Liisi Lehtsaar-ReisnerKoristussemud OÜ

Osalesin Puhastuseksperdi koolitusel ja sain palju teadmisi juurde puhastusainetest, tarvikutest ja puhastustööde planeerimisest. Olen ülimalt tänulik Helgele ja teistele suurepärastele koolitajatele, kes tegid selle teekonna meeldivaks ja huvitavaks. Nad on olnud suurepärased õpetajad/juhendajad, sõbrannad/sõbrad. Tänu oma õpitud teadmistele sain ka PPA poolt tänukirja silmapaistvate teenete eest 2023 a. Kindlasti plaanin edasi areneda puhastusvaldkonnas, et puhastus oleks lihtne ja arusaadav.

Tiina ToomelaP. Dussmann Eesti

Minu korrastuskursusel osalejad on Puhastuseksperdi fännid! Puhastuseksperdi külalisloengud on mu kursusel väga populaarsed ning annavad väga vajalikku ja põhjalikku infot, kuidas kodus lihtsalt ja võimalikult keemiavabalt koristada. Nende külalisloengute läbiviija Helge Alt teab, millest räägib, teeb seda suure õhinaga ja innustab ka kursusel osalejaid enda kodu stressivabalt koristama asuda.

Marie PärkmaMeieeluilu

Minu silmad avas tase 5 kutseeksam, mis kinnitas õpitut ja ma sain aru, kui oluline on ainete, tarvikute ja ergonoomika tundmine ning kui suur potentsiaal on tänu sellele säästa aega ja raha. Kõige põnevam ja intrigeerivam minu jaoks oli eelarve koostamine ja selle praktilisuse mõistmine. Eriliselt tahaks tänada Puhastuseksperdi eksamitöö juhendajat Helge Alti, kelle tugi töö koostamise ajal oli igakülgne.

Alla VeermetsKutseeksam tase 5 läbinu

Artiklid

Vaata kõiki

Haigla koristuse head praktikad Skandinaavias

4-9. septembril 2023 toimus haigla koristuse koolitus Rootsi koolitaja Karin Perling juhtimisel, lisaks oli koolitusele kutsutud Erasmus+ konsortsiumi õpirände toel Soome spetsialist Tarja Valkosalo. Tarja täiendas Soome kogemustega Rootsi lektorit.

Loe edasi

Texases läbiviidud uuringus leiti, et isegi pärast rutiinset desinfitseerimist võib haigla pindadel leiduda kahjulikke mikroobe

Uuring viidi läbi vahemikus juuni-juuli 2022 ning selle raames kogusid teadlased 400-lt pinnalt proove Kesk-Texase veteranide tervishoiu asutustes (Central Texas Veterans Healthcare System).

Loe edasi

Puhastuseksperdil täitus veerandsada!

Tervitame ja täname kõiki endiseid ja praeguseid kolleege, kliente ja koostööpartnereid. Üheskoos on olnud tore ja õpetlik maailma puhtamaks muuta!

Loe edasi

Teadlik tegutsemine lutikatega

Viimastel nädalatel on meediasse jõudnud muret tekitavad teated Prantsusmaal valitsevast olukorrast seoses lutikatega. Tegemist on pandeemialaadse olukorraga, kus lutikad on vallutanud inimeste elamised, ühistranspordi jne. Ametliku statistika järgi on Prantsusmaal juba varasemalt kulunud lutika tõrjele aastas umbes 230 milj eurot. Kuidas valmis olla meil Eestis? 

Loe edasi