fbpx

Puhastustööde juht tase 5 taastõendamine

Esitatavad dokumendid

  • Avaldus etteantud vormil
  • Puhastustööde juht, tase 5 kutsetunnistuse koopia
  • Tööandja kirjalik kinnitus selle kohta, et taotleja on viimase 7 aasta jooksul vähemalt 3 aastat töötanud puhastustööde juhina või muul ametikohal puhastusvaldkonnas, kus on tegemist inimeste ja protsesside juhtimisega
  • Viimase 7 aasta jooksul läbitud koolituste/seminaride vm tunnistuste koopiad (sh biotsiidi kutselise kasutaja 8-tunnine koolitus ja muu kutsestandardi kompetentsidega seonduv) vähemalt 40 tunni ulatuses, kus on näha teemad, maht, toimumise aeg.

NB! Tase 5 taastõendamisel ei toimu kohtumist hindamiskomisjoniga. Otsus edastatakse 2 nädala jooksul alates valitud eksami toimumise kuupäevast.

Esita avaldus

Kutseomistamise tasu

Hind: 136,64 € (sh KM)

Kutseomistamise tasu kanda OÜ Puhastusekspert arveldusarvele EE802200221023962849 Swedbank.
Selgituseks märkida osaleja nimi ja eksami toimumise kuupäeva.
Kutseomistamise tasu üldjuhul ei tagastata!
Kutseomistamise tasu tuleb tasuda enne kutseeksamit.

Kutseeksamite toimumise ajad leiad siit.

Kutsestandard

Kutsestandard on kättesaadav Kutsekoja lehel.

Loe lähemalt

Artiklid

Vaata kõiki

Haigla koristuse head praktikad Skandinaavias

4-9. septembril 2023 toimus haigla koristuse koolitus Rootsi koolitaja Karin Perling juhtimisel, lisaks oli koolitusele kutsutud Erasmus+ konsortsiumi õpirände toel Soome spetsialist Tarja Valkosalo. Tarja täiendas Soome kogemustega Rootsi lektorit.

Loe edasi

Texases läbiviidud uuringus leiti, et isegi pärast rutiinset desinfitseerimist võib haigla pindadel leiduda kahjulikke mikroobe

Uuring viidi läbi vahemikus juuni-juuli 2022 ning selle raames kogusid teadlased 400-lt pinnalt proove Kesk-Texase veteranide tervishoiu asutustes (Central Texas Veterans Healthcare System).

Loe edasi

Puhastuseksperdil täitus veerandsada!

Tervitame ja täname kõiki endiseid ja praeguseid kolleege, kliente ja koostööpartnereid. Üheskoos on olnud tore ja õpetlik maailma puhtamaks muuta!

Loe edasi

Teadlik tegutsemine lutikatega

Viimastel nädalatel on meediasse jõudnud muret tekitavad teated Prantsusmaal valitsevast olukorrast seoses lutikatega. Tegemist on pandeemialaadse olukorraga, kus lutikad on vallutanud inimeste elamised, ühistranspordi jne. Ametliku statistika järgi on Prantsusmaal juba varasemalt kulunud lutika tõrjele aastas umbes 230 milj eurot. Kuidas valmis olla meil Eestis? 

Loe edasi