fbpx

Projektid

Oleme aktiivselt tegelenud enese järjepideva arendamisega ja seoses sellega oleme osalenud ning juhtinud mitmeid rahvusvahelisi projekte.

Soovime projektidega tuua puhastusvaldkonda uusi teadmisi ja tõsta teadlikkust maailma parendamiseks. Nii kestvate kui lõppenud projektide teemad puudutavad laiemat valdkonda ja inimesi. Oleme oma edendavast rollist Eesti puhastusmaailmas saanud tagasisidet koostööpartneritelt ja saadud tulemused annavad lisandväärtust koolitustele. Koostöös rahvusvaheliste partneritega saame tuua ning jagada värskeid teadmisi ja meetodeid kõigiga – õppijate, koostööpartnerite, riigiasutustega.
Teadmispõhise koristamisega teeme maailma paremaks – säästame maavarasid, tervist ja tööaega.

Artiklid

Vaata kõiki

Haigla koristuse head praktikad Skandinaavias

4-9. septembril 2023 toimus haigla koristuse koolitus Rootsi koolitaja Karin Perling juhtimisel, lisaks oli koolitusele kutsutud Erasmus+ konsortsiumi õpirände toel Soome spetsialist Tarja Valkosalo. Tarja täiendas Soome kogemustega Rootsi lektorit.

Loe edasi

Texases läbiviidud uuringus leiti, et isegi pärast rutiinset desinfitseerimist võib haigla pindadel leiduda kahjulikke mikroobe

Uuring viidi läbi vahemikus juuni-juuli 2022 ning selle raames kogusid teadlased 400-lt pinnalt proove Kesk-Texase veteranide tervishoiu asutustes (Central Texas Veterans Healthcare System).

Loe edasi

Puhastuseksperdil täitus veerandsada!

Tervitame ja täname kõiki endiseid ja praeguseid kolleege, kliente ja koostööpartnereid. Üheskoos on olnud tore ja õpetlik maailma puhtamaks muuta!

Loe edasi

Teadlik tegutsemine lutikatega

Viimastel nädalatel on meediasse jõudnud muret tekitavad teated Prantsusmaal valitsevast olukorrast seoses lutikatega. Tegemist on pandeemialaadse olukorraga, kus lutikad on vallutanud inimeste elamised, ühistranspordi jne. Ametliku statistika järgi on Prantsusmaal juba varasemalt kulunud lutika tõrjele aastas umbes 230 milj eurot. Kuidas valmis olla meil Eestis? 

Loe edasi