fbpx

Optiqo süsteem

Tutvustav video

Optiqo süsteemilahendused koosnevad 7 põhikomponendist:

  • QR kood – kliendi tagasiside saamiseks genereeritakse kood süsteemist vastavalt ruumile, tagasiside tuleb reaalajas konkreetse ruumi kohta. Tagasiside vorm luuakse Optiqo süsteemis vastavalt kliendi soovile.
  • Optiqo INSTA – kvaliteedihindamine (INSTA, Hügieen, Üldine) teostamiseks. Süsteemis on võimalik välistada hindamisest ruume, korruseid, hooneid ja seadistada ajalisi välistamisi puhkuste ning remondi perioodiks.
  • Optiqo Check – suhtlustööriist võimaldab informeerida ja jagada igapäevaseid ülesandeid töötajatele Optiqo NFC-lahenduse kaudu. Näiteks saab töötajaid reaalajas informeerida ja suunata probleemseid ruume puhastama (nt tualetid, koosolekuruumid, kööginurgad; prügikasti tühjendus vms). Juurde saab lisada turvaseadmete kontrolli registreerimise.
  • QlvrBox – külastajate seire loendatakse infrapunakiirega ja mobiilivõrgus edastatakse andmed liikumise kohta ruumis. Kuvab ekraanil viimast toimunud koristuse kuupäeva ja kellaaega ning lisaks kolme viimast koristamise aega.
  • NFC-kiip – valideerimislahendus, mis registreerib töötaja saabumise ja lahkumise ruumist ning valideerimisel ilmuvad elektroonilised teatised töötajale mobiiltelefoni konkreetse NFC-tahvli juures.
  • Dashboard Display – külastatavuse ja puhastamise reaalajas andmete ülevaatlik visualiseerimine: ruumi, kellaaja, kuupäeva, nädala ja kuude kaupa tarkvara tellijale.
  • Andurid – mahuandurid prügikastidele, paberihoidikutele, temperatuuri ja õhu kvaliteedi mõõtmiseks.

Teenusepõhine maatriks


Optiqo tarkvara maatrikstabel

Optiqo süsteemi paigaldamine ja kasutamine on kerge ja lihtne – süsteem ei vaja juhtmeid ega WiFi-ühendust. Kogu riistvara on kombineeritud AI, IoT, QR-koodi ja NFC kaardi ning mobiilirakendustega, mida saab kohandada vastavalt vajadustele.

Artiklid

Vaata kõiki

Noorte kodu koristamise harjumused Eestis

Koristamine on valdkond, millega puutuvad kokku kõik inimesed. Kõiki ruume koristab keegi -kodus, töökohal, koolis, avalikes kohtades. Selleks kulub aeg, kasutatakse koristusaineid ja ka  -masinaid. Koristamisel ning saavutatud puhtusel on otsene mõju inimeste tervisele, seda nii neile, kes koristavad, kui ka neile, kes ruumides viibivad. Koristamine võib olla tervist ja  tegutsemisvõimet soodustav, kuid võib olla ka tervisele kahjulik. Mõju sõltub sellest, kuidas koristatakse ehk teadlikkusest.

Loe edasi

Saada sõber koolitusele ja saa soovituse eest 50 € väärtuses Partneri kinkekaart

Partneri kinkekaardi väärtuses 50 € saab järgmistele Tallinnas, Tartus ja Pärnus toimuvatele koolitustele sõbra/tuttava soovituse ja koolitusele registreerimise eest:

Loe edasi

Projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” vahekohtumine Amsterdamis

Ergonoomiliselt koristamine tundub esmapilgul väga lihtne, aga kuidas ergonoomiat õpetada? Oleme rahvusvahelise Erasmus+ projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” raames välja töötamas õppematerjali puhastustööde juhtidele ergonoomia õpetamiseks. Õppematerjalide loomise raames kohtusime 14.05.24 – 16.05.2024 projektipartneritega Amsterdamis. Kohtumise eesmärk oli jagada kogemusi, kuidas on ergonoomia õppematerjalide esimese versiooni kasutamine erinevates riikides läinud ning teha vajalikud muutused õppematerjalis. Saime üksteiselt palju õppida, sest riigiti on nii koristuse kui ka ergonoomia põhimõtted erinevad.

Loe edasi

Puhastamine vähema vee ja puhastusaineta?!

29.-30.jaanuaril 2024 võõrustasime Saksamaa koristusspetsialiste Stefan Lehmanni ja Michael Difiglia ettevõttest Floorzilla, kes tutvustasid meile teemantidega rikastatud moppide ja puhastusketaste tõhusust. Koolitusel oli klass inimesi täis ning katsetati põnevusega, kas ja millist efekti uudne lahendus pakub.

Loe edasi