fbpx

UUS! E-koolitus: Koristamine värskeimate uurimistulemuste valguses

02.03.2022 - 02.03.2022

Ainulaadne võimalus! Tule kuula legendaarset maailmaklassi koristusvaldkonna koolitajat Tuula Suontamot ja saa värskeim info koristusalaste uuringute tulemustest usaldusväärseimast allikast! Värskeim koristusalane info võimaldab saada ülevaate võtmeteguritest koristuses, mis tugineb praktilistele mõõdistustele ja uuringutulemustele.

Puhtuse ja hügieeni vajadus on suurema tähelepanu all võrreldes varasemate aegadega seoses keskkonna ja ohutuse nõuete muutustele. Pindade puhtana hoidmine ja infektsioonide levimise takistamise vajadus esitavad järjest rohkem nõudmise puhastusteenindaja teadlikkusele, seda eriti erineva iseloomuga objektide lõikes.

Koolitusel saame ülevaate eelmisel aastal teostatud uuringute tulemustest ja järeldustest. Uue trendina käsitleme koristusel taimsel baasil täielikult biolagunevate ainete kasutamise suundi.

Koroona epideemia tõttu on koristusvaldkonnas tähtsal kohal füüsikalised ja keemilised desinfitseerimise meetodid. Koolitusel tutvume uut tüüpi desinfitseerimisainete ja – seadete tööprotsessidega.

Teemad:

  • Koristamine hügieeni vaatenurgast
  • Füüsikalised ja keemilised desinfitseerimise viisid
  • Mikroobide tõrjumise uued meetodid
  • Uut tüüpi desinfitseerivad puhastusained, desinfitseerivad ained ja seadmed
  • Puhastamist kergendavad pinnad ja pindade töötlusviisid
  • Töödeldud vesi koristuses, kraanivee töötlemise viisid
  • Osoneerimine, ioniseerimine, ultrapuhasvesi, z-vesi, kuivaur
  • Uurimistulemused praktiliste mõõdistuste näitel
  • Vesinikperoksiidi kuivaur, TECcare Control, probiootilised puhastusained, antimikroobsed pinnad

Tuula Suontamol on pikaajaline kogemus pindade puhtastamisega seotud uuringute läbiviimisel ja uurimustulemuste praktikasse rakendamisel. Tuula on Jyväskylä Ülikooli keemia doktor ja on aastakümneid koolitanud puhastusvaldkonna spetsialiste ja koristustöödejuhte. Lisaks laboratoorsetele uuringutele, on Tuula tugevuseks praktiliste koristusalaste katsete, pindade puhtuse mõõdistamiste ja puhastustehnoloogiliste uuringute läbi viimine. Tuula koolitusi kiidetakse, kuna ta oskab keerulistest teemadest lihtsalt ja selgelt rääkida.

 

 

Koolitajad: Helge Alt

Koolituse info

Toimumisajad:
02.03.2022, kell: 09:30 - 15:00

Asukoht (kõik): koolitus toimub veebis, osalejatele saadetakse MS Teams link

Sisaldab: koolitus toimub soome keeles, tõlge eesti keelde Helge Alt

Soovitused: kui samal koolitusel soovib osaleda ühest ettevõttest kolm ja enam osalejat, siis küsi personaalset pakkumust merlin@puhastusekspert.ee

Loobumine: kirjalikul loobumisel (e-mail) vähemalt 3 tööpäeva enne koolitust tagastatakse 50% osalustasust. Koolitusel mitte osalemisel või hilisemal teatamisel osalustasu ei tagastata

Hind: 149 € + KM

Artiklid

Vaata kõiki

3 puhastusainet, mida on kodus vaja

Suurem osa mustusest koduses keskkonnas on eemaldatav ilma aineteta. Veega niisutatud mikrokiudlapid või -mopid on oskuslikul kasutamisel väga tõhusad abimehed erinevate mustuste eemaldamisel. Kuid samas päris ilma aineteta kodus siiski hakkama ei saa.

Loe edasi

6 nippi tolmust vabanemiseks

Tolmu on kõikjal, seda lihtsalt tekib. Tolm on mustus, millel võib olla meie tervisele otsene mõju. Peale tolmuallergia on sellel otsene mõju ka täiesti tervete inimeste tervisele, kuna tolmustes ruumides võib olla õhus tavapärasest rohkem hallituseoseid. Tolmu ja eoste sissehingamisel kulub organismil teatud hulk jõuvarusid nendega toimetulekuks, mille tulemusena meie immuunsus langeb. Kui sellises kurnatud olekus puutub inimene kokku mõne viirusega, siis haigestub ta suurema tõenäosusega. Sellises ruumides tunneme sageli ennast ka väsinuna.

Loe edasi

Koristusvaldkonna ametihaigused ja töösse suhtumine

Puhastusteenindajad ja puhastustööde juhid tunnevad, et nende töö on väga tähendusrikas. Küll aga kogevad nad füüsilist ja psühholoogilist stressi, mida mõjutab ka töökeskkond.

Loe edasi

10 nippi köögi puhastamiseks

Köök on kodu osa, kus pererahvas veedab tavaliselt palju aega. Söögivalmistamisega kaasneb ka paratamatult palju mustust- eeskätt rasvane mustus, kuid tekib ka tolm, maha kukkunud puru, söögijäätmed ning lisaks veel kraanikausis sete ja märg mustus. Seega köögis on palju erinevat liiki mustust, mis meid kimbutab. Samas on köögi puhtus oluline, kuna tegemist on toiduainetega kokku puutuvate pindadega.

Loe edasi