fbpx

UUS! Seminar: Hügieen ja koristus HORECA sektoris

09.09.2021 - 09.09.2021

NAKKUSOHUTUS

Vastavalt EV Valitsuse korraldusele tuleb meil tagada kõigi külastajate nakkusohutus ja selle kontroll. See tähendab, et üritusel tuleb esitada vaktsineerimispass, tõestada COVID-19 haiguse läbi põdemist või esitada negatiivne testitulemus (kuni 48h varem tehtud antigeeni kiirtest või kuni 72h varem tehtud PCR-test). Kohapeal on võimalik teha antigeeni 10.- kiirtest, mille palume tasuda sularahas.

HORECA projekti kohta loe lisa: https://puhastusekspert.ee/rahvusvaheline-projekt-advancing-hygiene-and-cleaning-training-for-horeca-smes

Facebooki lehekülg

NB!!! Registreerumisel märkida arve tasuja lahtrisse “Tasuta üritus”

Koolituse info

Toimumisajad:
09.09.2021, kell: 09:00 - 15:15

Asukoht (kõik): T1 Stuudio (Peterburi tee 2, Tallinn), kino Cinamon ruumides 4. korrusel

Sisaldab: kohvipause, lõunat

Soovitused: Seminar on TASUTA! Ühest ettevõttest saab osaleda 3 inimest

Hind: 0.00 € + KM

Artiklid

Vaata kõiki

Projekti „Kuluefektiivne vajaduspõhine koristamine – INSTA 800“ tulemuste tutvustus

Puhastusekspert on rahvusvaheline puhastusvaldkonna eestvedaja Eestis. Peame oluliseks nii teiste õpetamist ja juhendamist kui ka ise olla õppija rollis. Selleks, et koguda teadmisi ja end harida, algatas Puhastusekspert rahvusvahelise Erasmus+ projekti „Kuluefektiivne vajaduspõhine koristamine – INSTA 800“. INSTA 800 (Eestis EVS 914 Koristustööde kvaliteedi kokku leppimine ja hindamine) on ametlik standard seitsmes riigis. Selleks kaasatigi Taani, Rootsi, Soome, Norra, Islandi ja Läti partnerid, et jagada standardi kasutamise kogemusi ning sellest tulenevalt luua uued materjalid, mis ühtlustaksid standardi kasutamist. Projekti tulemusi esitlesimegi 25.mail toimunud seminaril.

Loe edasi

Uuenenud puhastusteenindaja kutsestandard

5.mail 2022 kinnitas Teeninduse Kutsenõukogu uuenenud puhastusvaldkonna kutsestandardid järgnevaks 5 aastaks. Kuni 1.märts 2023 võib vastavalt kinnitatud hindamisstandardile kutseandmist läbi viia vanadel alustel tasemeõppijatele. Hetkel ei ole kutseandmise protsessis midagi muutunud. Kevadised eksamid toimuvad tavapäraselt.

Loe edasi

Puhastustoodete ja -teenuste keskkonnahoidlikud kriteeriumid

1.jaanuaril 2022 jõustus keskkonnaministri määrus nr 35 „Hankelepingu esemeks olevate toodete ja teenuste keskkonnahoidlikud kriteeriumid ja nende kohta riigihangete alusdokumentides kehtestatavad tingimused“. Määrus keskendub keskkonnahoidliku puhastusteenuse pakkumisele.

Loe edasi

Mikroobide hävitamise erinevad viisid koristuses

Märtsi alguses toimus PhD Tuula Suontamo koolitus ”Koristamine värskeimate uurimistulemuste valguses” mis tõi osalejateni kahe suurema uuringu tulemused ja tõhusamad viisid mikroobide hävitamises. Järgnevalt on toodud lühiülevaade erinevatest mikroobide hävitamise meetoditest, mida koristusmaailmas täna Euroopas kasutatakse.

Loe edasi