fbpx

UUS! Seminar: Hügieen ja koristus HORECA sektoris

09.09.2021 - 09.09.2021

NAKKUSOHUTUS

Vastavalt EV Valitsuse korraldusele tuleb meil tagada kõigi külastajate nakkusohutus ja selle kontroll. See tähendab, et üritusel tuleb esitada vaktsineerimispass, tõestada COVID-19 haiguse läbi põdemist või esitada negatiivne testitulemus (kuni 48h varem tehtud antigeeni kiirtest või kuni 72h varem tehtud PCR-test). Kohapeal on võimalik teha antigeeni 10.- kiirtest, mille palume tasuda sularahas.

HORECA projekti kohta loe lisa: https://puhastusekspert.ee/rahvusvaheline-projekt-advancing-hygiene-and-cleaning-training-for-horeca-smes

Facebooki lehekülg

NB!!! Registreerumisel märkida arve tasuja lahtrisse “Tasuta üritus”

Koolituse info

Toimumisajad:
09.09.2021, kell: 09:00 - 15:15

Asukoht (kõik): T1 Stuudio (Peterburi tee 2, Tallinn), kino Cinamon ruumides 4. korrusel

Sisaldab: kohvipause, lõunat

Soovitused: Seminar on TASUTA! Ühest ettevõttest saab osaleda 3 inimest

Hind: 0.00 € + KM

Artiklid

Vaata kõiki

Kogemusi hankimas üheks maailma puhtaimaks lennujaamaks kuulutatud Seattle lennujaamas

Helge Alt külastas 12.oktoobril 2022 reisil olles Seattle lennujaama, kus on kasutusel meie hea koostööpartneri Optiqo elektroonsed koristuse seiresüsteemid. Kasutatakse QlvrBoxe klientide külastatavuse jälgimiseks ning sama süsteem võimaldab registreerida tööaega vaid kiipkaardiga. Koos Qlverboxiga on QR-koodiga ka klientide tagasiside küsitlus. Tagasisidet võib anda erinevate teemade kohta eraldi. Näiteks kui ei olda rahul puhtusega või on hoopis WC-poti kaas katki. Tagasiside jõuab automaatselt kokkulepitud inimeseni, kes saab asuda tegelema vastava probleemi kõrvaldamisega.

Loe edasi

Intervjuu Aasta koolitaja 2022 Helgega

Otsustasime teha intervjuu Aasta koolitaja 2022 Helge Aldiga, et rääkida täpsemalt koolitamisest ja koolitajaks olemisest.

Loe edasi

Kuluefektiivne vajaduspõhine puhastamine – INSTA 800 standard kliendi vaates

Puhastusekspert ja Erasmus+ koostööprojekti Cost Effective, Need Based cleaning INSTA800 partnerid kogunesid 13.-15. juuni 2022 Riias, et töötada välja efektiivsed koolitusprogrammid ja -metoodikad INSTA800 teadmistele.

Loe edasi

Mida toob kaasa see, kui puhastusteenindajal ei jätku lappe?

Oleme viimasel ajal korraldanud mitmeid huvitavaid koristustööde auditeid, leidmaks potentsiaali koristuse efektiivsuse tõstmiseks.

Loe edasi