fbpx

UUS! Seminar: Hügieen ja koristus HORECA sektoris

09.09.2021 - 09.09.2021

NAKKUSOHUTUS

Vastavalt EV Valitsuse korraldusele tuleb meil tagada kõigi külastajate nakkusohutus ja selle kontroll. See tähendab, et üritusel tuleb esitada vaktsineerimispass, tõestada COVID-19 haiguse läbi põdemist või esitada negatiivne testitulemus (kuni 48h varem tehtud antigeeni kiirtest või kuni 72h varem tehtud PCR-test). Kohapeal on võimalik teha antigeeni 10.- kiirtest, mille palume tasuda sularahas.

HORECA projekti kohta loe lisa: https://puhastusekspert.ee/rahvusvaheline-projekt-advancing-hygiene-and-cleaning-training-for-horeca-smes

Facebooki lehekülg

NB!!! Registreerumisel märkida arve tasuja lahtrisse “Tasuta üritus”

Koolituse info

Toimumisajad:
09.09.2021, kell: 09:00 - 15:15

Asukoht (kõik): T1 Stuudio (Peterburi tee 2, Tallinn), kino Cinamon ruumides 4. korrusel

Sisaldab: kohvipause, lõunat

Soovitused: Seminar on TASUTA! Ühest ettevõttest saab osaleda 3 inimest

Hind: 0.00 € + KM

Artiklid

Vaata kõiki

Texases läbiviidud uuringus leiti, et isegi pärast rutiinset desinfitseerimist võib haigla pindadel leiduda kahjulikke mikroobe

Uuring viidi läbi vahemikus juuni-juuli 2022 ning selle raames kogusid teadlased 400-lt pinnalt proove Kesk-Texase veteranide tervishoiu asutustes (Central Texas Veterans Healthcare System).

Loe edasi

Puhastuseksperdil täitus veerandsada!

Tervitame ja täname kõiki endiseid ja praeguseid kolleege, kliente ja koostööpartnereid. Üheskoos on olnud tore ja õpetlik maailma puhtamaks muuta!

Loe edasi

Teadlik tegutsemine lutikatega

Viimastel nädalatel on meediasse jõudnud muret tekitavad teated Prantsusmaal valitsevast olukorrast seoses lutikatega. Tegemist on pandeemialaadse olukorraga, kus lutikad on vallutanud inimeste elamised, ühistranspordi jne. Ametliku statistika järgi on Prantsusmaal juba varasemalt kulunud lutika tõrjele aastas umbes 230 milj eurot. Kuidas valmis olla meil Eestis? 

Loe edasi

Projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” vahekohtumine Budapestis

Kas sina tead, kuidas ergonoomiliselt põrandat või lauda puhastada? Oleme hetkel rahvusvahelise Erasmuse projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” raames välja töötamas õppevideoid 20 koristustegevuse ergonoomia õpetamiseks. Selle raames kohtusime 25.09 – 27.09 projektipartneritega Budapestis. Kohtumise eesmärk oli arutleda ja füüsiliselt ette näidata erinevate riikide koristusergonoomia tegevusi. Saime üksteiselt palju õppida, sest riigiti on nii koristuse kui ka ergonoomia põhimõtted erinevad.

Loe edasi