fbpx

UUS! Seminar: Hügieen ja koristus HORECA sektoris

09.09.2021 - 09.09.2021

NAKKUSOHUTUS

Vastavalt EV Valitsuse korraldusele tuleb meil tagada kõigi külastajate nakkusohutus ja selle kontroll. See tähendab, et üritusel tuleb esitada vaktsineerimispass, tõestada COVID-19 haiguse läbi põdemist või esitada negatiivne testitulemus (kuni 48h varem tehtud antigeeni kiirtest või kuni 72h varem tehtud PCR-test). Kohapeal on võimalik teha antigeeni 10.- kiirtest, mille palume tasuda sularahas.

HORECA projekti kohta loe lisa: https://puhastusekspert.ee/rahvusvaheline-projekt-advancing-hygiene-and-cleaning-training-for-horeca-smes

Facebooki lehekülg

NB!!! Registreerumisel märkida arve tasuja lahtrisse “Tasuta üritus”

Koolituse info

Toimumisajad:
09.09.2021, kell: 09:00 - 15:15

Asukoht (kõik): T1 Stuudio (Peterburi tee 2, Tallinn), kino Cinamon ruumides 4. korrusel

Sisaldab: kohvipause, lõunat

Soovitused: Seminar on TASUTA! Ühest ettevõttest saab osaleda 3 inimest

Hind: 0.00 € + KM

Artiklid

Vaata kõiki

Objekti koristustulemuse eeldus puhtusele vs tegelikkus

Kuidas teame, kas oleme koristusega rahul? Selleks vajame tagasisidet ja ühtset arusaama sellest, mis on puhas ja milline mustus peab olema eemaldatud, et saaks öelda, et töö on hästi tehtud. Sageli ringleb koristuses vaid negatiivne tagasiside – kui midagi ei ole nii nagu peab, siis info liigub ja hakatakse probleemiga tegelema. Kui kõik on hästi, siis see on justkui normaalne ja sellest ei ole vaja rääkida. Motiveeritud tööks vajab inimene kindlasti positiivset tagasisidet, seda ka koristuses.

Loe edasi

3 puhastusainet, mida on kodus vaja

Suurem osa mustusest koduses keskkonnas on eemaldatav ilma aineteta. Veega niisutatud mikrokiudlapid või -mopid on oskuslikul kasutamisel väga tõhusad abimehed erinevate mustuste eemaldamisel. Kuid samas päris ilma aineteta kodus siiski hakkama ei saa.

Loe edasi

6 nippi tolmust vabanemiseks

Tolmu on kõikjal, seda lihtsalt tekib. Tolm on mustus, millel võib olla meie tervisele otsene mõju. Peale tolmuallergia on sellel otsene mõju ka täiesti tervete inimeste tervisele, kuna tolmustes ruumides võib olla õhus tavapärasest rohkem hallituseoseid. Tolmu ja eoste sissehingamisel kulub organismil teatud hulk jõuvarusid nendega toimetulekuks, mille tulemusena meie immuunsus langeb. Kui sellises kurnatud olekus puutub inimene kokku mõne viirusega, siis haigestub ta suurema tõenäosusega. Sellises ruumides tunneme sageli ennast ka väsinuna.

Loe edasi

Koristusvaldkonna ametihaigused ja töösse suhtumine

Puhastusteenindajad ja puhastustööde juhid tunnevad, et nende töö on väga tähendusrikas. Küll aga kogevad nad füüsilist ja psühholoogilist stressi, mida mõjutab ka töökeskkond.

Loe edasi