fbpx

UUS! Seminar: Hügieen ja koristus HORECA sektoris

09.09.2021 - 09.09.2021

NAKKUSOHUTUS

Vastavalt EV Valitsuse korraldusele tuleb meil tagada kõigi külastajate nakkusohutus ja selle kontroll. See tähendab, et üritusel tuleb esitada vaktsineerimispass, tõestada COVID-19 haiguse läbi põdemist või esitada negatiivne testitulemus (kuni 48h varem tehtud antigeeni kiirtest või kuni 72h varem tehtud PCR-test). Kohapeal on võimalik teha antigeeni 10.- kiirtest, mille palume tasuda sularahas.

HORECA projekti kohta loe lisa: https://puhastusekspert.ee/rahvusvaheline-projekt-advancing-hygiene-and-cleaning-training-for-horeca-smes

Facebooki lehekülg

NB!!! Registreerumisel märkida arve tasuja lahtrisse “Tasuta üritus”

Koolituse info

Toimumisajad:
09.09.2021, kell: 09:00 - 15:15

Asukoht (kõik): T1 Stuudio (Peterburi tee 2, Tallinn), kino Cinamon ruumides 4. korrusel

Sisaldab: kohvipause, lõunat

Soovitused: Seminar on TASUTA! Ühest ettevõttest saab osaleda 3 inimest

Hind: 0.00 € + KM

Artiklid

Vaata kõiki

6 nippi tolmust vabanemiseks

Tolmu on kõikjal, seda lihtsalt tekib. Tolm on mustus, millel võib olla meie tervisele otsene mõju. Peale tolmuallergia on sellel otsene mõju ka täiesti tervete inimeste tervisele, kuna tolmustes ruumides võib olla õhus tavapärasest rohkem hallituseoseid. Tolmu ja eoste sissehingamisel kulub organismil teatud hulk jõuvarusid nendega toimetulekuks, mille tulemusena meie immuunsus langeb. Kui sellises kurnatud olekus puutub inimene kokku mõne viirusega, siis haigestub ta suurema tõenäosusega. Sellises ruumides tunneme sageli ennast ka väsinuna.

Loe edasi

Koristusvaldkonna ametihaigused ja töösse suhtumine

Puhastusteenindajad ja puhastustööde juhid tunnevad, et nende töö on väga tähendusrikas. Küll aga kogevad nad füüsilist ja psühholoogilist stressi, mida mõjutab ka töökeskkond.

Loe edasi

10 nippi köögi puhastamiseks

Köök on kodu osa, kus pererahvas veedab tavaliselt palju aega. Söögivalmistamisega kaasneb ka paratamatult palju mustust- eeskätt rasvane mustus, kuid tekib ka tolm, maha kukkunud puru, söögijäätmed ning lisaks veel kraanikausis sete ja märg mustus. Seega köögis on palju erinevat liiki mustust, mis meid kimbutab. Samas on köögi puhtus oluline, kuna tegemist on toiduainetega kokku puutuvate pindadega.

Loe edasi

Kui palju aega kulub keskeltläbi kodu koristamisele?

Aeg on korvamatu ressurss. Igapäeva elus kuuleme ikka ja jälle inimesi kurtmas, et ei ole aega ja elutempo on liiga kiire. Ööpäevas on 24 tundi. See, milline väärtus sellel ajal on ja kui nauditavalt seda veedame, sõltub iga inimese enda otsusest.

Loe edasi