fbpx

UUS! E-koolitus: Teaduspõhine lähenemine desinfitseerimisele

14.05.2021 - 14.05.2021

Ainulaadne võimalus! Tule kuula legendaarset maailmaklassi koolitajat Tuula Suontamot ja saa teada kogu tõde koristusest usaldusväärseimast allikast! Elav legend koristusvaldkonnast annab põhjaliku ülevaate koristamise võtmeteguritest keemiku vaatenurgast. Vii ennast kurssi värskeima koristusalase infoga, mis tugineb erinevatele reaalsetele katsetele ja uuringutulemustele ja saad teada, mis praktikas tegelikult töötab.

Koroona epideemia tõttu on koristusvaldkonda lisandunud palju erinevaid puhastus- ja desinfitseerivaid aineid, masinaid ja seadmeid. Osasid uusi aineid ja masinaid on erinevates kasutustingimustes testitud. Koolituspäeval tutvume uute puhastus- ja desinfitseerimismeetodite kasutuspõhimõtetega erinevate uuringute tulemuste valguses.

Reede 14.05.2021

Teemad:

  • Vee kasutamine koristuses
  • Kraanivee kasutamisvõimalused
  • Osoneeritud, ioniseeritud ja ultrapuhas vesi, z-vesi, kuivaur
  • Uued koroona-aja desinfitseerimistooted
  • Vesinikperoksiidi kuivaur
  • TECcare control (desinfitseerimine)
  • Toucan Eco (puhastamine ja desinfitseerimine)
  • Bio Scan Mobile- pindade desinfitseerimisseadmed
  • Antimikroobsed pinnad
  • Koristuse riskitegurid – tööohutus uute desinfitseerimismeetodite, – ainete ja seadmetega.

Koolitajad: Helge Alt

Koolituse info

Toimumisajad:
14.05.2021, kell: 09:30 - 16:00

Asukoht: Koolitus toimub veebis, osalejatele saadetakse MS Teams link

Sisaldab: Koolitus toimub soome keeles järeltõlkega eesti keelde

Soovitused: kui samal koolitusel soovib osaleda ühest ettevõttest kolm ja enam osalejat, siis küsi personaalset pakkumust arnis@puhastusekspert.ee

Loobumine: kirjalikul loobumisel (e-mail) vähemalt 3 tööpäeva enne koolitust tagastatakse 50% osalustasust. Koolitusel mitte osalemisel või hilisemal teatamisel osalustasu ei tagastata

Hind: 149 € + käibemaks 20%

Artiklid

Vaata kõiki

Miks peaks olema WC-poti kaas suletud kui laseme vett?

Meie pikaajalise kogemuse põhjal saame väita, tualettruumide puhtus on kõige petlikum ning WC-potist tulevad pritsmed määrivad seinu ning tekitavad ebameeldivat lõhna. Peale vaadates tunduvad pinnad kenasti puhtad ja ilusad, kuid tõeliselt šokeeriv vaatepilt avaneb siis, kui kustutame tule ja valgustame pindu vaid UV-lambiga.

Loe edasi

Alustasime objektiivse tööaja määratlemise katsetega

Puhastusekspert eestvedamisel arendame INSTA800 kasutamisega seonduvat tööprotsesse rahvusvahelises projektis „Cost Effective, Need Based Cleaning – INSTA 800“, milles osalevad veel kuue riigi partnerid.

Loe edasi

Baaskoolitus COVID-19 nakkuse ennetamiseks ja käsitlemiseks majutus- ja toitlustusettevõtetes

Koostöös EHRL-ga (Eesti Hotellide ja Restoranide Liit) on sündinud koolitusmaterjal: Baaskoolitus COVID-19 nakkuse ennetamiseks ja käsitlemiseks majutus- ja toitlustusettevõtetes.

Loe edasi

Juhend standardi INSTA 800 kasutamiseks on nüüd ilmunud!

Puhastusekspert osaleb Euroopa Liidu programmi „Erasmus+“ raames rahvusvahelises projektis „Cost Effective, Need Based Cleaning – INSTA 800“. Projekti esimene väljund on saanud valmis ning selleks on standardi kasutamise juhendmaterjal.

Loe edasi