fbpx

Õppefilmide loomine

Koolitamine ei tähenda tänapäeval vaid üksnes klassikoolitust. Teadmisi ja oskuski saab mugavalt ja efektiivselt omandada ka õppefilmide abil.

Loome koostöös kliendiga tema vajadustest lähtuvad õppefilmid, mille sisu tootmisel arvestatakse objekti eripärasid ja funktsionaalsust. Õppefilmide kasutamisel saad oma personali koristusalased teadmised ja oskused tõsta uuele tasemele. Enam ei pea töötajad osalema klassikoolitusel, vaid koolitusmaterjal on nüüd kõigile kättesaadav kogu aeg ja igal pool. See muudab koolituste korraldamise ja ajaplaneerimise oluliselt lihtsamaks ning efektiivsemaks, mis toetab kestlikku mõtteviisi.

Sihtrühm:

  • Ettevõtted, kes soovivad oma koristuskvaliteeti muuta paremaks ning õpiprotsessi efektiivsust tõsta
  • Koristusteenuse pakkujad, isekoristavad ettevõtted, koristusteenuse ostjad

Kasu:

  • Professionaalsed õppefilmid jäävad kliendile, mis tagab pikaajalise kasutamisvõimaluse
  • Õppefilmide kasutamisel tõstetakse töötajate teadlikkust ja ühtlustatakse koristusalast pädevust
  • Ettevõttesiseste koolituste planeerimine muutub efektiivsemaks ja jätkusuutlikumaks

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Artiklid

Vaata kõiki

Saada sõber koolitusele ja saa soovituse eest 50 € väärtuses Partneri kinkekaart

Partneri kinkekaardi väärtuses 50 € saab järgmistele Tallinnas, Tartus ja Pärnus toimuvatele koolitustele sõbra/tuttava soovituse ja koolitusele registreerimise eest:

Loe edasi

Projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” vahekohtumine Amsterdamis

Ergonoomiliselt koristamine tundub esmapilgul väga lihtne, aga kuidas ergonoomiat õpetada? Oleme rahvusvahelise Erasmus+ projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” raames välja töötamas õppematerjali puhastustööde juhtidele ergonoomia õpetamiseks. Õppematerjalide loomise raames kohtusime 14.05.24 – 16.05.2024 projektipartneritega Amsterdamis. Kohtumise eesmärk oli jagada kogemusi, kuidas on ergonoomia õppematerjalide esimese versiooni kasutamine erinevates riikides läinud ning teha vajalikud muutused õppematerjalis. Saime üksteiselt palju õppida, sest riigiti on nii koristuse kui ka ergonoomia põhimõtted erinevad.

Loe edasi

Puhastamine vähema vee ja puhastusaineta?!

29.-30.jaanuaril 2024 võõrustasime Saksamaa koristusspetsialiste Stefan Lehmanni ja Michael Difiglia ettevõttest Floorzilla, kes tutvustasid meile teemantidega rikastatud moppide ja puhastusketaste tõhusust. Koolitusel oli klass inimesi täis ning katsetati põnevusega, kas ja millist efekti uudne lahendus pakub.

Loe edasi

Koristamise digitaliseerimine

8-9.veebruaril 2024 külastasid Eestit Rootsi koristusspetsialistid Martin Älenmark ja Marcus Lindström Optiqo Sweden AB-st. Ekspertide kutsumine oli toetatud Erasmus+ konsortsiumi õpirände projekti poolt ning koolitus oli osalejatele tasuta. Õpirändeprojekt nr 2023-1-EE01-KA121-VET-000133792.

Loe edasi