fbpx

Kodukoristuse pakett – Põrandate puhastamine

Kas teadsid, et tolmuimejaga põrandaid puhastades püsib tulemus väga lühikest aega? Koristuspakett sisaldab õppevideoid ja tarvikuid, millest saadud teadmisi ja oskusi saad kohe rakendada ning puhastada põrandad edaspidi teadlikult, ergonoomiliselt ning sinu siseõhk muutub puhtamaks.

71,00 

PAKETT SISALDAB:

Ligipääs õppevideotele:

  • sissejuhatus ja tarvikute tutvustus
  • põrandakuivataja-pühkija kasutamine (kuivatamine vannitoas)
  • põrandakuivataja-pühkija kasutamine (vee tõmbamine; lapiga; lapita)
  • põrandakuivataja-pühkija ja kühvli kasutamine
  • erinevad koristusmeetodid
  • koristuslappide hooldamine

Tarvikud:

  • ergonoomiline poolpikk vars 1 tk
  • põrandakuivataja-pühkija kummiliist 50 cm 1 tk
  • mikrokiudpõrandalapp 2 tk
  • lapi kinnitusklipsid 2 tk

Lisaks on alla laetavad tarvikute kasutus- ja hooldusjuhendid.

Kirjeldus

Tolmuimejaga koristades püsib tulemus väga lühikest aega, kuna tolmuimejast paiskub õhku välja, mis ajab tolmu ja mustuse uuesti ringlusesse ja langeb hiljem taas põrandale ja pindadele. Professionaalsed koristustarvikud aga aitavad Sul mustuse ja plekid kerge vaevaga põrandalt kokku koguda ja pinnad püsivad kauem puhtad, sest sa ei keeruta tolmu uuesti õhku. Lisaks kulutad põrandate puhastamiseks vähem aega, sest põrandapühkija-kuivataja kogub ühes ajaühikus rohkem mustust kui tolmuimeja. Õppevideotest saadud teadmised tõstavad teadlikkust ja oskust teha koristustöid professionaalselt. Võid avastada, et teadlikult koristades saad kingituse – pead koristama harvem ja vähem ning et tolmuimejat ei olegi kodus enam vaja.

Pakett tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 3 kuud (90 päeva).

Artiklid

Vaata kõiki

6 nippi tolmust vabanemiseks

Tolmu on kõikjal, seda lihtsalt tekib. Tolm on mustus, millel võib olla meie tervisele otsene mõju. Peale tolmuallergia on sellel otsene mõju ka täiesti tervete inimeste tervisele, kuna tolmustes ruumides võib olla õhus tavapärasest rohkem hallituseoseid. Tolmu ja eoste sissehingamisel kulub organismil teatud hulk jõuvarusid nendega toimetulekuks, mille tulemusena meie immuunsus langeb. Kui sellises kurnatud olekus puutub inimene kokku mõne viirusega, siis haigestub ta suurema tõenäosusega. Sellises ruumides tunneme sageli ennast ka väsinuna.

Loe edasi

Koristusvaldkonna ametihaigused ja töösse suhtumine

Puhastusteenindajad ja puhastustööde juhid tunnevad, et nende töö on väga tähendusrikas. Küll aga kogevad nad füüsilist ja psühholoogilist stressi, mida mõjutab ka töökeskkond.

Loe edasi

10 nippi köögi puhastamiseks

Köök on kodu osa, kus pererahvas veedab tavaliselt palju aega. Söögivalmistamisega kaasneb ka paratamatult palju mustust- eeskätt rasvane mustus, kuid tekib ka tolm, maha kukkunud puru, söögijäätmed ning lisaks veel kraanikausis sete ja märg mustus. Seega köögis on palju erinevat liiki mustust, mis meid kimbutab. Samas on köögi puhtus oluline, kuna tegemist on toiduainetega kokku puutuvate pindadega.

Loe edasi

Kui palju aega kulub keskeltläbi kodu koristamisele?

Aeg on korvamatu ressurss. Igapäeva elus kuuleme ikka ja jälle inimesi kurtmas, et ei ole aega ja elutempo on liiga kiire. Ööpäevas on 24 tundi. See, milline väärtus sellel ajal on ja kui nauditavalt seda veedame, sõltub iga inimese enda otsusest.

Loe edasi