fbpx

Kodukoristuse pakett – Põrandate puhastamine

Koristuspakett sisaldab õppevideoid ja tarvikuid. Õppevideotest saadud teadmisi ja oskusi saad kohe rakendada ning puhastada põrandad edaspidi teadlikult, ergonoomiliselt ning lihtsa vaevaga.

61,00 

Tulemuspõhine koristamine aitab säästa nii Sinu aega kui ka närve. Professionaalsed koristustarvikud aitavad Sul mustuse ja plekid (sh sete) kergema vaevaga kokku koguda ja pinnad püsivad kauem puhtad. Õppevideotest saadud teadmised tõstavad teadlikkust ja oskust teha koristustöid professionaalselt. Võid avastada, et teadlikult koristades saad kingituse – pead koristama harvem ja vähem!

Pakett tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 3 kuud (90 päeva).

Sisaldab

Õppematerjalidena saad ligipääsu järgmistele õppevideotele:

  • sissejuhatus ja tarvikute tutvustus
  • põrandakuivataja-pühkija kasutamine (kuivatamine vannitoas)
  • põrandakuivataja-pühkija kasutamine (vee tõmbamine; lapiga; lapita)
  • põrandakuivataja-pühkija ja kühvli kasutamine
  • erinevad koristusmeetodid
  • koristuslappide hooldamine

Pakett sisaldab järgmiseid tarvikuid:

  • ergonoomiline poolpikk vars 1 tk
  • põrandakuivataja-pühkija kummiliist 50 cm 1 tk
  • mikrokiudpõrandalapp 2 tk
  • lapi kinnitusklipsid 2 tk

Coursy õpikeskkonnast on alla laetavad ka tarvikute kasutus- ja hooldusjuhendid.

Artiklid

Vaata kõiki

Kogemusi hankimas üheks maailma puhtaimaks lennujaamaks kuulutatud Seattle lennujaamas

Helge Alt külastas 12.oktoobril 2022 reisil olles Seattle lennujaama, kus on kasutusel meie hea koostööpartneri Optiqo elektroonsed koristuse seiresüsteemid. Kasutatakse QlvrBoxe klientide külastatavuse jälgimiseks ning sama süsteem võimaldab registreerida tööaega vaid kiipkaardiga. Koos Qlverboxiga on QR-koodiga ka klientide tagasiside küsitlus. Tagasisidet võib anda erinevate teemade kohta eraldi. Näiteks kui ei olda rahul puhtusega või on hoopis WC-poti kaas katki. Tagasiside jõuab automaatselt kokkulepitud inimeseni, kes saab asuda tegelema vastava probleemi kõrvaldamisega.

Loe edasi

Intervjuu Aasta koolitaja 2022 Helgega

Otsustasime teha intervjuu Aasta koolitaja 2022 Helge Aldiga, et rääkida täpsemalt koolitamisest ja koolitajaks olemisest.

Loe edasi

Kuluefektiivne vajaduspõhine puhastamine – INSTA 800 standard kliendi vaates

Puhastusekspert ja Erasmus+ koostööprojekti Cost Effective, Need Based cleaning INSTA800 partnerid kogunesid 13.-15. juuni 2022 Riias, et töötada välja efektiivsed koolitusprogrammid ja -metoodikad INSTA800 teadmistele.

Loe edasi

Mida toob kaasa see, kui puhastusteenindajal ei jätku lappe?

Oleme viimasel ajal korraldanud mitmeid huvitavaid koristustööde auditeid, leidmaks potentsiaali koristuse efektiivsuse tõstmiseks.

Loe edasi