fbpx

Kodukoristuse pakett tarvikutega – Põrandate teadlik puhastamine

Kas teadsid, et tolmuimejaga põrandaid puhastades püsib tulemus väga lühikest aega? Koristuspakett sisaldab õppevideoid ja tarvikuid, millest saadud teadmisi ja oskusi saad kohe rakendada ning puhastada põrandad edaspidi teadlikult, ergonoomiliselt ning sinu siseõhk muutub puhtamaks.

76,00 

Osalejate senine hinnang koolituse kvaliteedile.

PAKETT SISALDAB:

Ligipääs õppevideotele:

 • sissejuhatus ja tarvikute tutvustus
 • põrandakuivataja-pühkija kasutamine (kuivatamine vannitoas)
 • põrandakuivataja-pühkija kasutamine (vee tõmbamine; lapiga; lapita)
 • põrandakuivataja-pühkija ja kühvli kasutamine
 • harja ja kühvli kasutamine
 • erinevad koristusmeetodid
 • koristuslappide hooldamine

Tarvikud:

 • ergonoomiline poolpikk vars 1 tk
 • põrandakuivataja-pühkija kummiliist 50 cm 1 tk
 • mikrokiudpõrandalapp 60 cm 2 tk
 • lapi kinnitusklipsid 2 tk
 • poolpika varrega kühvel + hari 1 kmpl

Lisaks on alla laetavad tarvikute kasutus- ja hooldusjuhendid.

Kirjeldus

Tolmuimejaga koristades püsib tulemus väga lühikest aega, kuna tolmuimejast paiskub õhku välja, mis ajab tolmu ja mustuse uuesti ringlusesse ja langeb hiljem taas põrandale ja pindadele. Professionaalsed koristustarvikud aga aitavad Sul mustuse ja plekid kerge vaevaga põrandalt kokku koguda ja pinnad püsivad kauem puhtad, sest sa ei keeruta tolmu uuesti õhku. Lisaks kulutad põrandate puhastamiseks vähem aega, sest põrandapühkija-kuivataja kogub ühes ajaühikus rohkem mustust kui tolmuimeja. Õppevideotest saadud teadmised tõstavad teadlikkust ja oskust teha koristustöid professionaalselt. Võid avastada, et teadlikult koristades saad kingituse – pead koristama harvem ja vähem ning et tolmuimejat ei olegi kodus enam vaja.

Pakett tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 1 kuu (30 päeva).

Artiklid

Vaata kõiki

Texases läbiviidud uuringus leiti, et isegi pärast rutiinset desinfitseerimist võib haigla pindadel leiduda kahjulikke mikroobe

Uuring viidi läbi vahemikus juuni-juuli 2022 ning selle raames kogusid teadlased 400-lt pinnalt proove Kesk-Texase veteranide tervishoiu asutustes (Central Texas Veterans Healthcare System).

Loe edasi

Puhastuseksperdil täitus veerandsada!

Tervitame ja täname kõiki endiseid ja praeguseid kolleege, kliente ja koostööpartnereid. Üheskoos on olnud tore ja õpetlik maailma puhtamaks muuta!

Loe edasi

Teadlik tegutsemine lutikatega

Viimastel nädalatel on meediasse jõudnud muret tekitavad teated Prantsusmaal valitsevast olukorrast seoses lutikatega. Tegemist on pandeemialaadse olukorraga, kus lutikad on vallutanud inimeste elamised, ühistranspordi jne. Ametliku statistika järgi on Prantsusmaal juba varasemalt kulunud lutika tõrjele aastas umbes 230 milj eurot. Kuidas valmis olla meil Eestis? 

Loe edasi

Projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” vahekohtumine Budapestis

Kas sina tead, kuidas ergonoomiliselt põrandat või lauda puhastada? Oleme hetkel rahvusvahelise Erasmuse projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” raames välja töötamas õppevideoid 20 koristustegevuse ergonoomia õpetamiseks. Selle raames kohtusime 25.09 – 27.09 projektipartneritega Budapestis. Kohtumise eesmärk oli arutleda ja füüsiliselt ette näidata erinevate riikide koristusergonoomia tegevusi. Saime üksteiselt palju õppida, sest riigiti on nii koristuse kui ka ergonoomia põhimõtted erinevad.

Loe edasi