fbpx

Kodukoristuse pakett – Köök

Koristuspakett sisaldab õppevideoid ja tarvikuid. Saadud teadmiste ja tarvikutega oskad köögis eemalda erinevatelt pindadelt rasva- ja toiduplekke, puhastada kraani ja kraanikaussi ning erinevat tüüpi köögitehnikat. Teadlikult koristades on tulemus parem, kulub vähem aega ja tulevikus oskad märgata mustust, mida efektiivselt ja kiirelt eemaldada.

24,00 

Tutvustav video
PAKETT SISALDAB:

Ligipääs õppevideotele:

 • sissejuhatus köögi puhastamisesse
 • puutepindade puhastamine
 • seebivilla kasutamise põhimõtted praeahju näitel
 • klaasilapiga puhastamine
 • nõudepesuharja kasutamine
 • koristuslappide hooldamine

Tarvikud:

 • mikrokiudlapp 1 tk
 • terasvill seebiga 100 g
 • mikrokiud klaasilapp 1 tk
 • Vikan nõudepesuhari kraapiva servaga 1 tk
 • nõudepesuaine Kiehl Spül-Blitz roheline 1 l

Lisaks on alla laetavad tarvikute kasutus- ja hooldusjuhendid ning puhastusaine toote- ja ohutuskaardid.

Kirjeldus

Tulemuspõhine koristamine aitab säästa nii Sinu aega kui ka närve. Professionaalsed koristustarvikud aitavad Sul mustuse ja plekid (sh ka kõige keerulisemad) kergema vaevaga kokku koguda ning pinnad püsivad kauem puhtad. Tulevikus oskad märgata erinevat liiki mustust ning tead täpselt, mis tarvikuid kasutada ja saadud teadmisi rakendada, et puhastada erinevaid pindu ja köögitehnikat arvestades nende otstarvet ja mustuse liiki. Võid avastada, et teadlikult koristades saad kingituse – pead koristama järjest harvem ja vähem!

Pakett tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 3 kuud (90 päeva).

Artiklid

Vaata kõiki

6 nippi tolmust vabanemiseks

Tolmu on kõikjal, seda lihtsalt tekib. Tolm on mustus, millel võib olla meie tervisele otsene mõju. Peale tolmuallergia on sellel otsene mõju ka täiesti tervete inimeste tervisele, kuna tolmustes ruumides võib olla õhus tavapärasest rohkem hallituseoseid. Tolmu ja eoste sissehingamisel kulub organismil teatud hulk jõuvarusid nendega toimetulekuks, mille tulemusena meie immuunsus langeb. Kui sellises kurnatud olekus puutub inimene kokku mõne viirusega, siis haigestub ta suurema tõenäosusega. Sellises ruumides tunneme sageli ennast ka väsinuna.

Loe edasi

Koristusvaldkonna ametihaigused ja töösse suhtumine

Puhastusteenindajad ja puhastustööde juhid tunnevad, et nende töö on väga tähendusrikas. Küll aga kogevad nad füüsilist ja psühholoogilist stressi, mida mõjutab ka töökeskkond.

Loe edasi

10 nippi köögi puhastamiseks

Köök on kodu osa, kus pererahvas veedab tavaliselt palju aega. Söögivalmistamisega kaasneb ka paratamatult palju mustust- eeskätt rasvane mustus, kuid tekib ka tolm, maha kukkunud puru, söögijäätmed ning lisaks veel kraanikausis sete ja märg mustus. Seega köögis on palju erinevat liiki mustust, mis meid kimbutab. Samas on köögi puhtus oluline, kuna tegemist on toiduainetega kokku puutuvate pindadega.

Loe edasi

Kui palju aega kulub keskeltläbi kodu koristamisele?

Aeg on korvamatu ressurss. Igapäeva elus kuuleme ikka ja jälle inimesi kurtmas, et ei ole aega ja elutempo on liiga kiire. Ööpäevas on 24 tundi. See, milline väärtus sellel ajal on ja kui nauditavalt seda veedame, sõltub iga inimese enda otsusest.

Loe edasi