fbpx

Kodukoristuse pakett tarvikutega – Köök

Koristuspakett sisaldab õppevideoid ja tarvikuid. Saadud teadmiste ja tarvikutega oskad köögis eemaldada erinevatelt pindadelt rasva- ja toiduplekke, puhastada kraani ja kraanikaussi ning erinevat tüüpi köögitehnikat. Teadlikult koristades on tulemus parem, kulub vähem aega ja tulevikus oskad märgata mustust, mida efektiivselt ja kiirelt eemaldada.

42,00 

Tutvustav video
Osalejate senine hinnang kursuse kvaliteedile.

PAKETT SISALDAB:

Ligipääs õppevideotele:

 • sissejuhatus köögi puhastamisesse
 • puutepindade puhastamine
 • seebivilla kasutamise põhimõtted praeahju näitel
 • klaasilapiga puhastamine
 • nõudepesuharja kasutamine
 • köögi kraanikausi ja kraani puhastamine
 • õhupuhasti puhastamine
 • koristuslappide hooldamine

Tarvikud:

 • mikrokiudlapp 1 tk
 • Svinto terasvill seebiga 100 g
 • mikrokiud klaasilapp 1 tk
 • Vikan nõudepesuhari kraapiva servaga 1 tk
 • nõudepesuaine Kiehl Spül-Blitz roheline 1 l

Lisaks on alla laetavad tarvikute kasutus- ja hooldusjuhendid ning puhastusaine toote- ja ohutuskaardid.

Kirjeldus

Tulemuspõhine koristamine aitab säästa nii Sinu aega kui ka närve. Professionaalsed koristustarvikud aitavad Sul mustuse ja plekid (sh ka kõige keerulisemad) kergema vaevaga kokku koguda ning pinnad püsivad kauem puhtad. Tulevikus oskad märgata erinevat liiki mustust ning tead täpselt, mis tarvikuid kasutada ja saadud teadmisi rakendada, et puhastada erinevaid pindu ja köögitehnikat arvestades nende otstarvet ja mustuse liiki. Võid avastada, et teadlikult koristades saad kingituse – pead koristama järjest harvem ja vähem!

Pakett tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 1 kuu (30 päeva).

Artiklid

Vaata kõiki

Texases läbiviidud uuringus leiti, et isegi pärast rutiinset desinfitseerimist võib haigla pindadel leiduda kahjulikke mikroobe

Uuring viidi läbi vahemikus juuni-juuli 2022 ning selle raames kogusid teadlased 400-lt pinnalt proove Kesk-Texase veteranide tervishoiu asutustes (Central Texas Veterans Healthcare System).

Loe edasi

Puhastuseksperdil täitus veerandsada!

Tervitame ja täname kõiki endiseid ja praeguseid kolleege, kliente ja koostööpartnereid. Üheskoos on olnud tore ja õpetlik maailma puhtamaks muuta!

Loe edasi

Teadlik tegutsemine lutikatega

Viimastel nädalatel on meediasse jõudnud muret tekitavad teated Prantsusmaal valitsevast olukorrast seoses lutikatega. Tegemist on pandeemialaadse olukorraga, kus lutikad on vallutanud inimeste elamised, ühistranspordi jne. Ametliku statistika järgi on Prantsusmaal juba varasemalt kulunud lutika tõrjele aastas umbes 230 milj eurot. Kuidas valmis olla meil Eestis? 

Loe edasi

Projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” vahekohtumine Budapestis

Kas sina tead, kuidas ergonoomiliselt põrandat või lauda puhastada? Oleme hetkel rahvusvahelise Erasmuse projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” raames välja töötamas õppevideoid 20 koristustegevuse ergonoomia õpetamiseks. Selle raames kohtusime 25.09 – 27.09 projektipartneritega Budapestis. Kohtumise eesmärk oli arutleda ja füüsiliselt ette näidata erinevate riikide koristusergonoomia tegevusi. Saime üksteiselt palju õppida, sest riigiti on nii koristuse kui ka ergonoomia põhimõtted erinevad.

Loe edasi