fbpx

Kodukoristuse pakett tarvikutega – Köök

Koristuspakett sisaldab õppevideoid ja tarvikuid. Saadud teadmiste ja tarvikutega oskad köögis eemaldada erinevatelt pindadelt rasva- ja toiduplekke, puhastada kraani ja kraanikaussi ning erinevat tüüpi köögitehnikat. Teadlikult koristades on tulemus parem, kulub vähem aega ja tulevikus oskad märgata mustust, mida efektiivselt ja kiirelt eemaldada.

42,00 

Tutvustav video

Osalejate senine hinnang kursuse kvaliteedile.

PAKETT SISALDAB:

Ligipääs õppevideotele:

 • sissejuhatus köögi puhastamisesse
 • puutepindade puhastamine
 • seebivilla kasutamise põhimõtted praeahju näitel
 • nõudepesumasina puhastamine
 • klaasilapiga puhastamine
 • nõudepesuharja kasutamine
 • köögi kraanikausi ja kraani puhastamine
 • õhupuhasti puhastamine
 • koristuslappide hooldamine

Tarvikud:

 • mikrokiudlapp 1 tk
 • Svinto terasvill seebiga 100 g
 • mikrokiud klaasilapp 1 tk
 • Vikan nõudepesuhari kraapiva servaga 1 tk
 • nõudepesuaine Kiehl Spül-Blitz roheline 1 l

Lisaks on alla laetavad tarvikute kasutus- ja hooldusjuhendid ning puhastusaine toote- ja ohutuskaardid.

Kirjeldus

Tulemuspõhine koristamine aitab säästa nii Sinu aega kui ka närve. Professionaalsed koristustarvikud aitavad Sul mustuse ja plekid (sh ka kõige keerulisemad) kergema vaevaga kokku koguda ning pinnad püsivad kauem puhtad. Tulevikus oskad märgata erinevat liiki mustust ning tead täpselt, mis tarvikuid kasutada ja saadud teadmisi rakendada, et puhastada erinevaid pindu ja köögitehnikat arvestades nende otstarvet ja mustuse liiki. Võid avastada, et teadlikult koristades saad kingituse – pead koristama järjest harvem ja vähem!

Pakett tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 1 kuu (30 päeva).

Artiklid

Vaata kõiki

Saada sõber koolitusele ja saa soovituse eest 50 € väärtuses Partneri kinkekaart

Partneri kinkekaardi väärtuses 50 € saab järgmistele Tallinnas, Tartus ja Pärnus toimuvatele koolitustele sõbra/tuttava soovituse ja koolitusele registreerimise eest:

Loe edasi

Projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” vahekohtumine Amsterdamis

Ergonoomiliselt koristamine tundub esmapilgul väga lihtne, aga kuidas ergonoomiat õpetada? Oleme rahvusvahelise Erasmus+ projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” raames välja töötamas õppematerjali puhastustööde juhtidele ergonoomia õpetamiseks. Õppematerjalide loomise raames kohtusime 14.05.24 – 16.05.2024 projektipartneritega Amsterdamis. Kohtumise eesmärk oli jagada kogemusi, kuidas on ergonoomia õppematerjalide esimese versiooni kasutamine erinevates riikides läinud ning teha vajalikud muutused õppematerjalis. Saime üksteiselt palju õppida, sest riigiti on nii koristuse kui ka ergonoomia põhimõtted erinevad.

Loe edasi

Puhastamine vähema vee ja puhastusaineta?!

29.-30.jaanuaril 2024 võõrustasime Saksamaa koristusspetsialiste Stefan Lehmanni ja Michael Difiglia ettevõttest Floorzilla, kes tutvustasid meile teemantidega rikastatud moppide ja puhastusketaste tõhusust. Koolitusel oli klass inimesi täis ning katsetati põnevusega, kas ja millist efekti uudne lahendus pakub.

Loe edasi

Koristamise digitaliseerimine

8-9.veebruaril 2024 külastasid Eestit Rootsi koristusspetsialistid Martin Älenmark ja Marcus Lindström Optiqo Sweden AB-st. Ekspertide kutsumine oli toetatud Erasmus+ konsortsiumi õpirände projekti poolt ning koolitus oli osalejatele tasuta. Õpirändeprojekt nr 2023-1-EE01-KA121-VET-000133792.

Loe edasi