fbpx

Koristamise ABC

E-koolitus „Koristamise ABC“ käsitleb koristamises kõige olulisemat, mis loob aluse efektiivse ja tulemuslikule koristamisele. Ilma nende teadmiste rakendamiseta juhtub sageli nii, et koristamise asemel määritakse ja/või rikutakse pindu. Koolitus on mõeldud eeskätt ametialase koristusega tegelejatele. Moodulite kogupikkus on 2 tundi ja 19 minutit.

119,00 

Kategooria:

Uuringud näitavad, et koolitatud inimene eemaldab sama mustuse võrreldes koolitamata inimesega 30% kiiremini. Teadlik koristamine on lihtne ja nauditav ning pinnad püsivad ka kauem puhtana. Koolitusel käsitleme koristamise põhitõdesid, õigeid töövõtteid ja erinevaid puhastusmeetodeid, mis tagavad soovitud puhastustulemuse.

Veebikoolitus on varustatud mõtlemapanevate küsimustega, mis aitavad aru saada ja kasutusele võtta kõige olulisemat koristusprotsessis. Koolitust toetava materjalina on soovitav kasutada Koristamise käsiraamatut.

Veebikoolitus tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja on avatav 1 kuu (30 päeva) jooksul. Kui avad koolituse, siis on selle sisu kättesaadav 48 tundi avamise hetkest.

Moodulid (kokku 2 h 19 min):

  1. Sissejuhatus
  2. Koristamise eesmärk
  3. Aseptika puhastamisel
  4. Koristusained
  5. Puhastusmeetodid
  6. Mikrokiud koristuses
  7. Milliseid tarvikuid on vaja?
  8. Tekstiilkatete puhastamine
  9. Kokkuvõte

NB! Kursuse läbinule väljastatakse soovi korral tõend.

Artiklid

Vaata kõiki

Puhastuseksperdil täitus veerandsada!

Tervitame ja täname kõiki endiseid ja praeguseid kolleege, kliente ja koostööpartnereid. Üheskoos on olnud tore ja õpetlik maailma puhtamaks muuta!

Loe edasi

Teadlik tegutsemine lutikatega

Viimastel nädalatel on meediasse jõudnud muret tekitavad teated Prantsusmaal valitsevast olukorrast seoses lutikatega. Tegemist on pandeemialaadse olukorraga, kus lutikad on vallutanud inimeste elamised, ühistranspordi jne. Ametliku statistika järgi on Prantsusmaal juba varasemalt kulunud lutika tõrjele aastas umbes 230 milj eurot. Kuidas valmis olla meil Eestis? 

Loe edasi

Projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” vahekohtumine Budapestis

Kas sina tead, kuidas ergonoomiliselt põrandat või lauda puhastada? Oleme hetkel rahvusvahelise Erasmuse projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” raames välja töötamas õppevideoid 20 koristustegevuse ergonoomia õpetamiseks. Selle raames kohtusime 25.09 – 27.09 projektipartneritega Budapestis. Kohtumise eesmärk oli arutleda ja füüsiliselt ette näidata erinevate riikide koristusergonoomia tegevusi. Saime üksteiselt palju õppida, sest riigiti on nii koristuse kui ka ergonoomia põhimõtted erinevad.

Loe edasi

Objekti koristustulemuse eeldus puhtusele vs tegelikkus

Kuidas teame, kas oleme koristusega rahul? Selleks vajame tagasisidet ja ühtset arusaama sellest, mis on puhas ja milline mustus peab olema eemaldatud, et saaks öelda, et töö on hästi tehtud. Sageli ringleb koristuses vaid negatiivne tagasiside – kui midagi ei ole nii nagu peab, siis info liigub ja hakatakse probleemiga tegelema. Kui kõik on hästi, siis see on justkui normaalne ja sellest ei ole vaja rääkida. Motiveeritud tööks vajab inimene kindlasti positiivset tagasisidet, seda ka koristuses.

Loe edasi