fbpx

Puhastusteenindaja põhitõed

E-koolitus „Puhastusteenindaja põhitõed“ käsitleb koristamises kõige olulisemat, mis loob aluse efektiivse ja tulemuslikule koristamisele. Ilma nende teadmiste rakendamiseta juhtub sageli nii, et koristamise asemel määritakse ja/või rikutakse pindu. Koolitus on mõeldud eeskätt ametialase koristusega tegelejatele. Moodulite kogupikkus on 2 tundi ja 19 minutit.

89,00 

Kategooria:

Uuringud näitavad, et koolitatud inimene eemaldab sama mustuse võrreldes koolitamata inimesega 30% kiiremini. Teadlik koristamine on lihtne ja nauditav ning pinnad püsivad ka kauem puhtana. Koolitusel käsitleme koristamise põhitõdesid, õigeid töövõtteid ja erinevaid puhastusmeetodeid, mis tagavad soovitud puhastustulemuse.

Veebikoolitus on varustatud mõtlemapanevate küsimustega, mis aitavad aru saada ja kasutusele võtta kõige olulisemat koristusprotsessis. Koolitust toetava materjalina on soovitav kasutada Koristamise käsiraamatut.

Veebikoolitus tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja on avatav 1 kuu (30 päeva) jooksul.

Moodulid (kokku 2 h 19 min):

  1. Sissejuhatus
  2. Koristamise eesmärk
  3. Aseptika puhastamisel
  4. Koristusained
  5. Puhastusmeetodid
  6. Mikrokiud koristuses
  7. Milliseid tarvikuid on vaja?
  8. Tekstiilkatete puhastamine
  9. Kokkuvõte

NB! Koolituse läbinule väljastatakse soovi korral tõend.

Artiklid

Vaata kõiki

Puhastamine vähema vee ja puhastusaineta?!

29.-30.jaanuaril 2024 võõrustasime Saksamaa koristusspetsialiste Stefan Lehmanni ja Michael Difiglia ettevõttest Floorzilla, kes tutvustasid meile teemantidega rikastatud moppide ja puhastusketaste tõhusust. Koolitusel oli klass inimesi täis ning katsetati põnevusega, kas ja millist efekti uudne lahendus pakub.

Loe edasi

Koristamise digitaliseerimine

8-9.veebruaril 2024 külastasid Eestit Rootsi koristusspetsialistid Martin Älenmark ja Marcus Lindström Optiqo Sweden AB-st. Ekspertide kutsumine oli toetatud Erasmus+ konsortsiumi õpirände projekti poolt ning koolitus oli osalejatele tasuta. Õpirändeprojekt nr 2023-1-EE01-KA121-VET-000133792.

Loe edasi

Haigla koristuse head praktikad Skandinaavias

4-9. septembril 2023 toimus haigla koristuse koolitus Rootsi koolitaja Karin Perling juhtimisel, lisaks oli koolitusele kutsutud Erasmus+ konsortsiumi õpirände toel Soome spetsialist Tarja Valkosalo. Tarja täiendas Soome kogemustega Rootsi lektorit. Õpirändeprojekt nr 2023-1-EE01-KA121-VET-000133792.

Loe edasi

Texases läbiviidud uuringus leiti, et isegi pärast rutiinset desinfitseerimist võib haigla pindadel leiduda kahjulikke mikroobe

Uuring viidi läbi vahemikus juuni-juuli 2022 ning selle raames kogusid teadlased 400-lt pinnalt proove Kesk-Texase veteranide tervishoiu asutustes (Central Texas Veterans Healthcare System).

Loe edasi