fbpx

Aknad säravalt puhtaks!

Unusta ajalehed ja erinevad lapid akende pesemiseks! Aknapesu koristuspakett sisaldab õppevideoid, millest saadavate teadmistega oskad tulevikus aknaid puhastada palju lihtsamini ja kiiremini ning tead täpseid töövõtteid saavutamaks ideaalne ja puhas tulemus!

Original price was: 27,00 €.Current price is: 22,00 €.

Kategooria:

Tutvustav video

Osalejate senine hinnang kursuse kvaliteedile.

PAKETT SISALDAB LIGIPÄÄSU JÄRGMISTELE ÕPPEVIDEOTELE:

  • sissejuhatus aknapesusse ja tarvikute tutvustus
  • raamide puhastamine
  • klaaside puhastamine
  • klaaside kuivatamine
  • viimane viimistlus klaasilapiga
  • näpujälgede ja väikeste plekkide eemaldamine klaasilt
  • koristuslappide hooldamine

NB! Koristuspakett ei sisalda tarvikuid!

Kirjeldus

Aknapesu kodukoristuse paketist leiad 7 kasulikku õppevideot, millest omandad vajalikud oskused, et kerge vaevaga aknad puhtaks saada ning mille tulemusel püsivad klaasid ja aknaraamid kauem puhtad. Võid avastada, et teadlikult koristades saad kingituse – pead koristama harvem ja vähem ning tulemus on oodatust palju parem! Nii säästad oma aega ja närve.

Pakett tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 1 kuu (30 päeva).

Artiklid

Vaata kõiki

Saada sõber koolitusele ja saa soovituse eest 50 € väärtuses Partneri kinkekaart

Partneri kinkekaardi väärtuses 50 € saab järgmistele Tallinnas, Tartus ja Pärnus toimuvatele koolitustele sõbra/tuttava soovituse ja koolitusele registreerimise eest:

Loe edasi

Projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” vahekohtumine Amsterdamis

Ergonoomiliselt koristamine tundub esmapilgul väga lihtne, aga kuidas ergonoomiat õpetada? Oleme rahvusvahelise Erasmus+ projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” raames välja töötamas õppematerjali puhastustööde juhtidele ergonoomia õpetamiseks. Õppematerjalide loomise raames kohtusime 14.05.24 – 16.05.2024 projektipartneritega Amsterdamis. Kohtumise eesmärk oli jagada kogemusi, kuidas on ergonoomia õppematerjalide esimese versiooni kasutamine erinevates riikides läinud ning teha vajalikud muutused õppematerjalis. Saime üksteiselt palju õppida, sest riigiti on nii koristuse kui ka ergonoomia põhimõtted erinevad.

Loe edasi

Puhastamine vähema vee ja puhastusaineta?!

29.-30.jaanuaril 2024 võõrustasime Saksamaa koristusspetsialiste Stefan Lehmanni ja Michael Difiglia ettevõttest Floorzilla, kes tutvustasid meile teemantidega rikastatud moppide ja puhastusketaste tõhusust. Koolitusel oli klass inimesi täis ning katsetati põnevusega, kas ja millist efekti uudne lahendus pakub.

Loe edasi

Koristamise digitaliseerimine

8-9.veebruaril 2024 külastasid Eestit Rootsi koristusspetsialistid Martin Älenmark ja Marcus Lindström Optiqo Sweden AB-st. Ekspertide kutsumine oli toetatud Erasmus+ konsortsiumi õpirände projekti poolt ning koolitus oli osalejatele tasuta. Õpirändeprojekt nr 2023-1-EE01-KA121-VET-000133792.

Loe edasi