fbpx

Kodukoristuse pakett – Põrandate puhastamine

Kas teadsid, et tolmuimejaga põrandaid puhastades püsib tulemus väga lühikest aega? Seitsmest õppevideost omandatud teadmisi ja oskusi saad koheselt rakendada ning puhastada põrandad edaspidi teadlikult, ergonoomiliselt ning sinu siseõhk muutub puhtamaks.

51,00 

Kategooria:

Osalejate senine hinnang kursuse kvaliteedile.

PAKETT SISALDAB LIGIPÄÄSU JÄRGMISTELE ÕPPEVIDEOTELE:

  • sissejuhatus ja tarvikute tutvustus
  • põrandakuivataja-pühkija kasutamine (kuivatamine vannitoas)
  • põrandakuivataja-pühkija kasutamine (vee tõmbamine; lapiga; lapita)
  • põrandakuivataja-pühkija ja kühvli kasutamine
  • harja ja kühvli kasutamine
  • erinevad koristusmeetodid
  • koristuslappide hooldamine

NB! Koristuspakett ei sisalda tarvikuid!

Kirjeldus

Tolmuimejaga koristades püsib tulemus väga lühikest aega, kuna tolmuimejast paiskub õhku välja, mis ajab tolmu ja mustuse uuesti ringlusesse ja langeb hiljem taas põrandale ja pindadele. Seda ja palju muud kasulikku infot saad meie kodukoristuse paketi õppevideotest. Uute teadmiste ja oskuste põhjal saad mustuse ja plekid kerge vaevaga põrandalt kokku koguda ja pinnad püsivad kauem puhtad. Õppevideotest saadud teadmised tõstavad teadlikkust ja oskust teha koristustöid professionaalselt. Võid avastada, et teadlikult koristades saad kingituse – pead koristama harvem ja vähem ning et tolmuimejat ei olegi kodus enam vaja.

Pakett tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 1 kuu (30 päeva).

Artiklid

Vaata kõiki

Puhastuseksperdil täitus veerandsada!

Tervitame ja täname kõiki endiseid ja praeguseid kolleege, kliente ja koostööpartnereid. Üheskoos on olnud tore ja õpetlik maailma puhtamaks muuta!

Loe edasi

Teadlik tegutsemine lutikatega

Viimastel nädalatel on meediasse jõudnud muret tekitavad teated Prantsusmaal valitsevast olukorrast seoses lutikatega. Tegemist on pandeemialaadse olukorraga, kus lutikad on vallutanud inimeste elamised, ühistranspordi jne. Ametliku statistika järgi on Prantsusmaal juba varasemalt kulunud lutika tõrjele aastas umbes 230 milj eurot. Kuidas valmis olla meil Eestis? 

Loe edasi

Projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” vahekohtumine Budapestis

Kas sina tead, kuidas ergonoomiliselt põrandat või lauda puhastada? Oleme hetkel rahvusvahelise Erasmuse projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” raames välja töötamas õppevideoid 20 koristustegevuse ergonoomia õpetamiseks. Selle raames kohtusime 25.09 – 27.09 projektipartneritega Budapestis. Kohtumise eesmärk oli arutleda ja füüsiliselt ette näidata erinevate riikide koristusergonoomia tegevusi. Saime üksteiselt palju õppida, sest riigiti on nii koristuse kui ka ergonoomia põhimõtted erinevad.

Loe edasi

Objekti koristustulemuse eeldus puhtusele vs tegelikkus

Kuidas teame, kas oleme koristusega rahul? Selleks vajame tagasisidet ja ühtset arusaama sellest, mis on puhas ja milline mustus peab olema eemaldatud, et saaks öelda, et töö on hästi tehtud. Sageli ringleb koristuses vaid negatiivne tagasiside – kui midagi ei ole nii nagu peab, siis info liigub ja hakatakse probleemiga tegelema. Kui kõik on hästi, siis see on justkui normaalne ja sellest ei ole vaja rääkida. Motiveeritud tööks vajab inimene kindlasti positiivset tagasisidet, seda ka koristuses.

Loe edasi