fbpx

Põrandate teadlik puhastamine

Kas teadsid, et tolmuimejaga põrandaid puhastades püsib tulemus väga lühikest aega? Seitsmest õppevideost omandatud teadmisi ja oskusi saad koheselt rakendada ning puhastada põrandad edaspidi teadlikult, ergonoomiliselt ning sinu siseõhk muutub puhtamaks.

27,00 

Kategooria:

Osalejate senine hinnang kursuse kvaliteedile.

Osaleja tagasiside

PAKETT SISALDAB LIGIPÄÄSU JÄRGMISTELE ÕPPEVIDEOTELE:

  • sissejuhatus ja tarvikute tutvustus
  • põrandakuivataja-pühkija kasutamine (kuivatamine vannitoas)
  • põrandakuivataja-pühkija kasutamine (vee tõmbamine; lapiga; lapita)
  • põrandakuivataja-pühkija ja kühvli kasutamine
  • harja ja kühvli kasutamine
  • erinevad koristusmeetodid
  • koristuslappide hooldamine

NB! Koristuspakett ei sisalda tarvikuid!

Kirjeldus

Tolmuimejaga koristades püsib tulemus väga lühikest aega, kuna tolmuimejast paiskub õhku välja, mis ajab tolmu ja mustuse uuesti ringlusesse ja langeb hiljem taas põrandale ja pindadele. Seda ja palju muud kasulikku infot saad meie kodukoristuse paketi õppevideotest. Uute teadmiste ja oskuste põhjal saad mustuse ja plekid kerge vaevaga põrandalt kokku koguda ja pinnad püsivad kauem puhtad. Õppevideotest saadud teadmised tõstavad teadlikkust ja oskust teha koristustöid professionaalselt. Võid avastada, et teadlikult koristades saad kingituse – pead koristama harvem ja vähem ning et tolmuimejat ei olegi kodus enam vaja.

Pakett tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 1 kuu (30 päeva).

Artiklid

Vaata kõiki

Projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” vahekohtumine Amsterdamis

Ergonoomiliselt koristamine tundub esmapilgul väga lihtne, aga kuidas ergonoomiat õpetada? Oleme rahvusvahelise Erasmus+ projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” raames välja töötamas õppematerjali puhastustööde juhtidele ergonoomia õpetamiseks. Õppematerjalide loomise raames kohtusime 14.05.24 – 16.05.2024 projektipartneritega Amsterdamis. Kohtumise eesmärk oli jagada kogemusi, kuidas on ergonoomia õppematerjalide esimese versiooni kasutamine erinevates riikides läinud ning teha vajalikud muutused õppematerjalis. Saime üksteiselt palju õppida, sest riigiti on nii koristuse kui ka ergonoomia põhimõtted erinevad.

Loe edasi

Puhastamine vähema vee ja puhastusaineta?!

29.-30.jaanuaril 2024 võõrustasime Saksamaa koristusspetsialiste Stefan Lehmanni ja Michael Difiglia ettevõttest Floorzilla, kes tutvustasid meile teemantidega rikastatud moppide ja puhastusketaste tõhusust. Koolitusel oli klass inimesi täis ning katsetati põnevusega, kas ja millist efekti uudne lahendus pakub.

Loe edasi

Haigla koristuse head praktikad Skandinaavias

4-9. septembril 2023 toimus haigla koristuse koolitus Rootsi koolitaja Karin Perling juhtimisel, lisaks oli koolitusele kutsutud Erasmus+ konsortsiumi õpirände toel Soome spetsialist Tarja Valkosalo. Tarja täiendas Soome kogemustega Rootsi lektorit. Õpirändeprojekt nr 2023-1-EE01-KA121-VET-000133792.

Loe edasi