fbpx

Köögi tõhus koristamine

Köögi koristuspaketist saadavate teadmiste ja oskustega oskad köögis eemaldada erinevatelt pindadelt rasva- ja toiduplekke, puhastada kraani ja kraanikaussi ning erinevat tüüpi köögitehnikat. Teadlikult koristades on tulemus parem, koristamisele kulub vähem aega ja tulevikus oskad märgata mustust, mida efektiivselt ja kiirelt eemaldada.

27,00 

Kategooria:

Tutvustav video

Osalejate senine hinnang kursuse kvaliteedile.

PAKETT SISALDAB LIGIPÄÄSU JÄRGMISTELE ÕPPEVIDEOTELE:

  • sissejuhatus köögi puhastamisesse
  • puutepindade puhastamine
  • seebivilla kasutamise põhimõtted praeahju näitel
  • klaasilapiga puhastamine
  • nõudepesuharja kasutamine
  • köögi kraanikausi ja kraani puhastamine
  • õhupuhasti puhastamine
  • koristuslappide hooldamine

NB! Koristuspakett ei sisalda tarvikuid!

Kirjeldus

Tulemuspõhine koristamine aitab säästa nii Sinu aega kui ka närve, sest õppevideotest saadud teadmised ja oskused aitavad sul mustuse ja plekid (sh ka kõige keerulisemad plekid) kergema vaevaga kokku koguda ning pinnad püsivad kauem puhtamad. Tulevikus oskad märgata erinevat liiki mustust ning tead täpselt, mis tarvikuid kasutada ja saadud teadmisi rakendada, et puhastada erinevaid pindu ja köögitehnikat arvestades nende otstarvet ja mustuse liiki. Võid avastada, et teadlikult koristades saad kingituse – pead koristama järjest harvem ja vähem!

Pakett tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 1 kuu (30 päeva).

Artiklid

Vaata kõiki

Projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” vahekohtumine Amsterdamis

Ergonoomiliselt koristamine tundub esmapilgul väga lihtne, aga kuidas ergonoomiat õpetada? Oleme rahvusvahelise Erasmus+ projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” raames välja töötamas õppematerjali puhastustööde juhtidele ergonoomia õpetamiseks. Õppematerjalide loomise raames kohtusime 14.05.24 – 16.05.2024 projektipartneritega Amsterdamis. Kohtumise eesmärk oli jagada kogemusi, kuidas on ergonoomia õppematerjalide esimese versiooni kasutamine erinevates riikides läinud ning teha vajalikud muutused õppematerjalis. Saime üksteiselt palju õppida, sest riigiti on nii koristuse kui ka ergonoomia põhimõtted erinevad.

Loe edasi

Puhastamine vähema vee ja puhastusaineta?!

29.-30.jaanuaril 2024 võõrustasime Saksamaa koristusspetsialiste Stefan Lehmanni ja Michael Difiglia ettevõttest Floorzilla, kes tutvustasid meile teemantidega rikastatud moppide ja puhastusketaste tõhusust. Koolitusel oli klass inimesi täis ning katsetati põnevusega, kas ja millist efekti uudne lahendus pakub.

Loe edasi

Koristamise digitaliseerimine

8-9.veebruaril 2024 külastasid Eestit Rootsi koristusspetsialistid Martin Älenmark ja Marcus Lindström Optiqo Sweden AB-st. Ekspertide kutsumine oli toetatud Erasmus+ konsortsiumi õpirände projekti poolt ning koolitus oli osalejatele tasuta. Õpirändeprojekt nr 2023-1-EE01-KA121-VET-000133792.

Loe edasi

Haigla koristuse head praktikad Skandinaavias

4-9. septembril 2023 toimus haigla koristuse koolitus Rootsi koolitaja Karin Perling juhtimisel, lisaks oli koolitusele kutsutud Erasmus+ konsortsiumi õpirände toel Soome spetsialist Tarja Valkosalo. Tarja täiendas Soome kogemustega Rootsi lektorit. Õpirändeprojekt nr 2023-1-EE01-KA121-VET-000133792.

Loe edasi