Koolituse kvaliteedi tagamise alused
1. Õppekavade kvaliteedi tagamise tingimused ja kord
- Õppekavade/koolituse sisude koostamisel lähtutakse valdkondlikest uuringutest, valdkondlikest regulatsioonidest, kehtivatest kutsestandarditest, heakorravaldkonna arenguvajadustest, täiskasvanute koolituse seadusest, täienduskoolituse standardist ning Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt heaks kiidetud juhendmaterjalist.
- Koolituskeskuse poolt läbiviidavate koolituste õppekavad/koolituste sisud on avalikud ettevõtte kodulehel koolituste lühitutvustuste juures.
- Koolitusgruppide suurusjärgud on erinevad sõltuvalt koolituse sisust. Eesmärgiks on tagada kõikide osalejate õpiväljundite saavutamine.
2. Koolitajate kvaliteedi tagamise tingimused ja kord
- Puhastusekspert koolitajad on kogemustega spetsialistid (üldjuhul kõrgharidusega, erialase kutsetunnistusega) ning lisaks omavad täiskasvanute koolitaja kutset ja/või pedagoogilist kõrgharidust.
- Koolitajate töö tulemust hinnatakse koolituse järgselt osalejate ja koolitaja tagasiside põhjal. Pidevalt tehakse parendustegevusi ja tegeletakse koolitajate arendamisega.
3. Õppekeskkonna kvaliteedi tagamise tingimused ja kord
- Koolitustegevus toimub sobilikes ruumides, mis vastavad tervisekaitse nõuetele.
- Info koolituste kohta on leitav Puhastusekspert kodulehel (www.puhastusekspert.ee).
- Registreerimine toimub kodulehe kaudu, kõigi registreerunutega võetakse ühendust. Kõik koolitusele registreerunud saavad koheselt teate registreerumise kohta ning vähemalt kolm päeva enne koolituse algust meeldetuletuse koos infoga koolituskoha ja transpordivõimaluste kohta.
4. Täienduskoolituse kohta tagasiside kogumise kord
- Koolituse lõpul täidavad osalejad anonüümse tagasiside küsitluse elektroonselt, kus annavad hinnangu koolituse sisule, koolitajale ja koolituse korraldusele ning teevad ettepanekuid koolituse paremaks muutmiseks.