fbpx

Koolitusruumid ja õppekeskkond

Puhastusekspert koolitusruumid asuvad aadressil: Tartu mnt 83-304, Tallinn. Klass asub III korrusel, ligipääs treppidest ja liftiga, välisuks avaneb hoonel automaatselt ja on tagatud ligipääs puuetega inimestele.

Koolitusklass vastab tervisekaitse nõuetele, kus on sobiv valgustus, ventilatsioon, valgusküllane ja õpperuum piisava suurusega, et õppija saaks täita oma õpieesmärke.

Koolitusklass on varustatud tänapäevase tehnikaga: dataprojektor, televiisor, iPadid, tahvel jne.

Koolitusruumides on WIFi ühendus.

Koolitusklassis on olemas erinevad pinnakattematerjalid, koristustarvikud, -masinad, -ained ja vahendid teoreetilise ning praktilise õppe tulemuslikuks läbiviimiseks.

Artiklid

Vaata kõiki

Miks peaks olema WC-poti kaas suletud kui laseme vett?

Meie pikaajalise kogemuse põhjal saame väita, tualettruumide puhtus on kõige petlikum ning WC-potist tulevad pritsmed määrivad seinu ning tekitavad ebameeldivat lõhna. Peale vaadates tunduvad pinnad kenasti puhtad ja ilusad, kuid tõeliselt šokeeriv vaatepilt avaneb siis, kui kustutame tule ja valgustame pindu vaid UV-lambiga.

Loe edasi

Alustasime objektiivse tööaja määratlemise katsetega

Puhastusekspert eestvedamisel arendame INSTA800 kasutamisega seonduvat tööprotsesse rahvusvahelises projektis „Cost Effective, Need Based Cleaning – INSTA 800“, milles osalevad veel kuue riigi partnerid.

Loe edasi

Baaskoolitus COVID-19 nakkuse ennetamiseks ja käsitlemiseks majutus- ja toitlustusettevõtetes

Koostöös EHRL-ga (Eesti Hotellide ja Restoranide Liit) on sündinud koolitusmaterjal: Baaskoolitus COVID-19 nakkuse ennetamiseks ja käsitlemiseks majutus- ja toitlustusettevõtetes.

Loe edasi

Juhend standardi INSTA 800 kasutamiseks on nüüd ilmunud!

Puhastusekspert osaleb Euroopa Liidu programmi „Erasmus+“ raames rahvusvahelises projektis „Cost Effective, Need Based Cleaning – INSTA 800“. Projekti esimene väljund on saanud valmis ning selleks on standardi kasutamise juhendmaterjal.

Loe edasi