fbpx

Kodukoristuse pakett tarvikutega – Aknapesu

Unusta ajalehed ja erinevad lapid akende pesemiseks! Koristuspakett sisaldab õppevideoid ja professionaalseid tarvikuid, mille kasutusiga on vähemalt 10 aastat. Saadud teadmistega oskad tulevikus aknaid puhastada palju lihtsamini ja kiiremini ning tead täpseid töövõtteid saavutamaks ideaalne ja puhas tulemus!

53,00 

Tutvustav video
Osalejate senine hinnang kursuse kvaliteedile.

PAKETT SISALDAB:

Ligipääs õppevideotele:

 • sissejuhatus aknapesusse ja tarvikute tutvustus
 • raamide puhastamine
 • klaaside puhastamine
 • klaaside kuivatamine
 • viimane viimistlus klaasilapiga
 • näpujälgede ja väikeste plekkide eemaldamine klaasilt
 • koristuslappide hooldamine

Tarvikud:

 • aknapesuplüüs koos pesuriga 25 cm 1 tk
 • klaasikuivataja 25 cm 1 tk
 • mikrokiud klaasilapp 2 tk
 • üldpuhastusaine Kiehl Tornaado 1 l

Lisaks on alla laetavad tarvikute kasutus- ja hooldusjuhendid ning puhastusaine toote- ja ohutuskaardid.

Kirjeldus

Professionaalsed koristustarvikud aitavad Sul kerge vaevaga aknad puhtaks saada ning klaasid ja raamid püsivad kauem puhtad. Võid avastada, et teadlikult koristades saad kingituse – pead koristama harvem ja vähem ning tulemus on oodatust palju parem! Nii säästad oma aega ja närve.

Pakett tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 1 kuu (30 päeva).

Artiklid

Vaata kõiki

Texases läbiviidud uuringus leiti, et isegi pärast rutiinset desinfitseerimist võib haigla pindadel leiduda kahjulikke mikroobe

Uuring viidi läbi vahemikus juuni-juuli 2022 ning selle raames kogusid teadlased 400-lt pinnalt proove Kesk-Texase veteranide tervishoiu asutustes (Central Texas Veterans Healthcare System).

Loe edasi

Puhastuseksperdil täitus veerandsada!

Tervitame ja täname kõiki endiseid ja praeguseid kolleege, kliente ja koostööpartnereid. Üheskoos on olnud tore ja õpetlik maailma puhtamaks muuta!

Loe edasi

Teadlik tegutsemine lutikatega

Viimastel nädalatel on meediasse jõudnud muret tekitavad teated Prantsusmaal valitsevast olukorrast seoses lutikatega. Tegemist on pandeemialaadse olukorraga, kus lutikad on vallutanud inimeste elamised, ühistranspordi jne. Ametliku statistika järgi on Prantsusmaal juba varasemalt kulunud lutika tõrjele aastas umbes 230 milj eurot. Kuidas valmis olla meil Eestis? 

Loe edasi

Projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” vahekohtumine Budapestis

Kas sina tead, kuidas ergonoomiliselt põrandat või lauda puhastada? Oleme hetkel rahvusvahelise Erasmuse projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” raames välja töötamas õppevideoid 20 koristustegevuse ergonoomia õpetamiseks. Selle raames kohtusime 25.09 – 27.09 projektipartneritega Budapestis. Kohtumise eesmärk oli arutleda ja füüsiliselt ette näidata erinevate riikide koristusergonoomia tegevusi. Saime üksteiselt palju õppida, sest riigiti on nii koristuse kui ka ergonoomia põhimõtted erinevad.

Loe edasi