fbpx

Kodukoristuse pakett – Aknapesu

Unusta ajalehed ja erinevad lapid akende pesemiseks! Koristuspakett sisaldab õppevideoid ja professionaalseid tarvikuid, mille kasutusiga on vähemalt 10 aastat. Saadud teadmistega oskad tulevikus aknaid puhastada palju lihtsamini ja kiiremini ning tead täpseid töövõtteid saavutamaks ideaalne ja puhas tulemus!

49,00 

Tutvustav video
PAKETT SISALDAB:

Ligipääs õppevideotele:

 • sissejuhatus aknapesusse ja tarvikute tutvustus
 • raamide puhastamine
 • klaaside puhastamine
 • klaaside kuivatamine
 • viimane viimistlus klaasilapiga
 • näpujälgede ja väikeste plekkide eemaldamine klaasilt
 • koristuslappide hooldamine

Tarvikud:

 • aknapesuplüüs koos pesuriga 35 cm 1 tk
 • klaasikuivataja 35 cm 1 tk
 • mikrokiudklaasilapp 2 tk
 • üldpuhastusaine Kiehl Tornaado 1 l

Lisaks on alla laetavad tarvikute kasutus- ja hooldusjuhendid ning puhastusaine toote- ja ohutuskaardid.

Kirjeldus

Professionaalsed koristustarvikud aitavad Sul kerge vaevaga aknad puhtaks saada ning klaasid ja raamid püsivad kauem puhtad. Võid avastada, et teadlikult koristades saad kingituse – pead koristama harvem ja vähem ning tulemus on oodatust palju parem! Nii säästad oma aega ja närve.

Pakett tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 3 kuud (90 päeva).

Artiklid

Vaata kõiki

6 nippi tolmust vabanemiseks

Tolmu on kõikjal, seda lihtsalt tekib. Tolm on mustus, millel võib olla meie tervisele otsene mõju. Peale tolmuallergia on sellel otsene mõju ka täiesti tervete inimeste tervisele, kuna tolmustes ruumides võib olla õhus tavapärasest rohkem hallituseoseid. Tolmu ja eoste sissehingamisel kulub organismil teatud hulk jõuvarusid nendega toimetulekuks, mille tulemusena meie immuunsus langeb. Kui sellises kurnatud olekus puutub inimene kokku mõne viirusega, siis haigestub ta suurema tõenäosusega. Sellises ruumides tunneme sageli ennast ka väsinuna.

Loe edasi

Koristusvaldkonna ametihaigused ja töösse suhtumine

Puhastusteenindajad ja puhastustööde juhid tunnevad, et nende töö on väga tähendusrikas. Küll aga kogevad nad füüsilist ja psühholoogilist stressi, mida mõjutab ka töökeskkond.

Loe edasi

10 nippi köögi puhastamiseks

Köök on kodu osa, kus pererahvas veedab tavaliselt palju aega. Söögivalmistamisega kaasneb ka paratamatult palju mustust- eeskätt rasvane mustus, kuid tekib ka tolm, maha kukkunud puru, söögijäätmed ning lisaks veel kraanikausis sete ja märg mustus. Seega köögis on palju erinevat liiki mustust, mis meid kimbutab. Samas on köögi puhtus oluline, kuna tegemist on toiduainetega kokku puutuvate pindadega.

Loe edasi

Kui palju aega kulub keskeltläbi kodu koristamisele?

Aeg on korvamatu ressurss. Igapäeva elus kuuleme ikka ja jälle inimesi kurtmas, et ei ole aega ja elutempo on liiga kiire. Ööpäevas on 24 tundi. See, milline väärtus sellel ajal on ja kui nauditavalt seda veedame, sõltub iga inimese enda otsusest.

Loe edasi