fbpx

Kodukoristuse pakett – Mööbli- ja puutepinnad

Kuuest õppevideost saadavate teadmiste ja oskustega oskad puhastada erinevat liiki mööbli- ja puutepindasid ning selle tulemusel säästad oma tervist, sest mikrokiudtekstiil eemaldab kuni 99% baktereid ja niisutuspudeli kasutamine on tervist säästvam kui pritspudeli kasutamine.

19,00 

Kategooria:

Tutvustav video
Osalejate senine hinnang kursuse kvaliteedile.

PAKETT SISALDAB LIGIPÄÄSU JÄRGMISTELE ÕPPEVIDEOTELE:

  • sissejuhatus üldpindade puhastamisesse
  • mikrokiudlapiga pühkimine ja lapi voltimine
  • klaasilapiga puhastamine
  • melamiinkäsna kasutamine
  • niisutuspudeli eelised võrreldes pritspudeliga
  • koristuslappide hooldamine

NB! Koristuspakett ei sisalda tarvikuid!

Kirjeldus

Tulemuspõhine koristamine aitab säästa nii Sinu aega kui ka närve. Kuuest õppevideost koosnev kodukoristuse pakett sisaldab õpetlike oskuseid ja teadmisi, mille tulemusel oskad eemaldada mustust ja tolmu kerge vaevaga ning pinnad ja kodune siseõhk püsivad kauem puhtamad! Võid avastada, et teadlikult koristades saad kingituse – pead koristama harvem ja vähem ning mikrokiudlapiga on võimalik eemaldada suurema osa mustusest oma kodus. Lisaks on niisutuspudeli kasutamisel oluliselt suuremad eelised kui pritspudelil, sest pritspudelist jõuab osa pritsitavast ainest õhku, mida hingame osaliselt sisse ja mis osaliselt langeb uuesti pindadele hakates taas tolmu ja mustust enda külge kinnitama.

Pakett tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 1 kuu (30 päeva).

Artiklid

Vaata kõiki

Puhastuseksperdil täitus veerandsada!

Tervitame ja täname kõiki endiseid ja praeguseid kolleege, kliente ja koostööpartnereid. Üheskoos on olnud tore ja õpetlik maailma puhtamaks muuta!

Loe edasi

Teadlik tegutsemine lutikatega

Viimastel nädalatel on meediasse jõudnud muret tekitavad teated Prantsusmaal valitsevast olukorrast seoses lutikatega. Tegemist on pandeemialaadse olukorraga, kus lutikad on vallutanud inimeste elamised, ühistranspordi jne. Ametliku statistika järgi on Prantsusmaal juba varasemalt kulunud lutika tõrjele aastas umbes 230 milj eurot. Kuidas valmis olla meil Eestis? 

Loe edasi

Projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” vahekohtumine Budapestis

Kas sina tead, kuidas ergonoomiliselt põrandat või lauda puhastada? Oleme hetkel rahvusvahelise Erasmuse projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” raames välja töötamas õppevideoid 20 koristustegevuse ergonoomia õpetamiseks. Selle raames kohtusime 25.09 – 27.09 projektipartneritega Budapestis. Kohtumise eesmärk oli arutleda ja füüsiliselt ette näidata erinevate riikide koristusergonoomia tegevusi. Saime üksteiselt palju õppida, sest riigiti on nii koristuse kui ka ergonoomia põhimõtted erinevad.

Loe edasi

Objekti koristustulemuse eeldus puhtusele vs tegelikkus

Kuidas teame, kas oleme koristusega rahul? Selleks vajame tagasisidet ja ühtset arusaama sellest, mis on puhas ja milline mustus peab olema eemaldatud, et saaks öelda, et töö on hästi tehtud. Sageli ringleb koristuses vaid negatiivne tagasiside – kui midagi ei ole nii nagu peab, siis info liigub ja hakatakse probleemiga tegelema. Kui kõik on hästi, siis see on justkui normaalne ja sellest ei ole vaja rääkida. Motiveeritud tööks vajab inimene kindlasti positiivset tagasisidet, seda ka koristuses.

Loe edasi