fbpx

Mööbli- ja puutepindade puhastamine

Kuuest õppevideost saadavate teadmiste ja oskustega oskad puhastada erinevat liiki mööbli- ja puutepindasid ning selle tulemusel säästad oma tervist, sest mikrokiudtekstiil eemaldab kuni 99% baktereid ja niisutuspudeli kasutamine on tervist säästvam kui pritspudeli kasutamine.

27,00 

Kategooria:

Tutvustav video

Osalejate senine hinnang kursuse kvaliteedile.

PAKETT SISALDAB LIGIPÄÄSU JÄRGMISTELE ÕPPEVIDEOTELE:

  • sissejuhatus üldpindade puhastamisesse
  • mikrokiudlapiga pühkimine ja lapi voltimine
  • klaasilapiga puhastamine
  • melamiinkäsna kasutamine
  • niisutuspudeli eelised võrreldes pritspudeliga
  • koristuslappide hooldamine

NB! Koristuspakett ei sisalda tarvikuid!

Kirjeldus

Tulemuspõhine koristamine aitab säästa nii Sinu aega kui ka närve. Kuuest õppevideost koosnev kodukoristuse pakett sisaldab õpetlike oskuseid ja teadmisi, mille tulemusel oskad eemaldada mustust ja tolmu kerge vaevaga ning pinnad ja kodune siseõhk püsivad kauem puhtamad! Võid avastada, et teadlikult koristades saad kingituse – pead koristama harvem ja vähem ning mikrokiudlapiga on võimalik eemaldada suurema osa mustusest oma kodus. Lisaks on niisutuspudeli kasutamisel oluliselt suuremad eelised kui pritspudelil, sest pritspudelist jõuab osa pritsitavast ainest õhku, mida hingame osaliselt sisse ja mis osaliselt langeb uuesti pindadele hakates taas tolmu ja mustust enda külge kinnitama.

Pakett tagab ligipääsu õppematerjalidele Coursy õpikeskkonnas alates makse laekumise päevast ja kehtib 1 kuu (30 päeva).

Artiklid

Vaata kõiki

Projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” vahekohtumine Amsterdamis

Ergonoomiliselt koristamine tundub esmapilgul väga lihtne, aga kuidas ergonoomiat õpetada? Oleme rahvusvahelise Erasmus+ projekti “Cleaning Ergonomics – to Prevent Occupational Diseases and Accidents” raames välja töötamas õppematerjali puhastustööde juhtidele ergonoomia õpetamiseks. Õppematerjalide loomise raames kohtusime 14.05.24 – 16.05.2024 projektipartneritega Amsterdamis. Kohtumise eesmärk oli jagada kogemusi, kuidas on ergonoomia õppematerjalide esimese versiooni kasutamine erinevates riikides läinud ning teha vajalikud muutused õppematerjalis. Saime üksteiselt palju õppida, sest riigiti on nii koristuse kui ka ergonoomia põhimõtted erinevad.

Loe edasi

Puhastamine vähema vee ja puhastusaineta?!

29.-30.jaanuaril 2024 võõrustasime Saksamaa koristusspetsialiste Stefan Lehmanni ja Michael Difiglia ettevõttest Floorzilla, kes tutvustasid meile teemantidega rikastatud moppide ja puhastusketaste tõhusust. Koolitusel oli klass inimesi täis ning katsetati põnevusega, kas ja millist efekti uudne lahendus pakub.

Loe edasi

Koristamise digitaliseerimine

8-9.veebruaril 2024 külastasid Eestit Rootsi koristusspetsialistid Martin Älenmark ja Marcus Lindström Optiqo Sweden AB-st. Ekspertide kutsumine oli toetatud Erasmus+ konsortsiumi õpirände projekti poolt ning koolitus oli osalejatele tasuta. Õpirändeprojekt nr 2023-1-EE01-KA121-VET-000133792.

Loe edasi

Haigla koristuse head praktikad Skandinaavias

4-9. septembril 2023 toimus haigla koristuse koolitus Rootsi koolitaja Karin Perling juhtimisel, lisaks oli koolitusele kutsutud Erasmus+ konsortsiumi õpirände toel Soome spetsialist Tarja Valkosalo. Tarja täiendas Soome kogemustega Rootsi lektorit. Õpirändeprojekt nr 2023-1-EE01-KA121-VET-000133792.

Loe edasi